Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz bajzal #120 üzenetére

    De a kínai telefonokon kívül nincs jobb ennél az XA-nál.

    Azért a Huawei szerintem már egy jó ideje nem tartozik a tipikus "kínai" kategóriába. De ha az nem felel meg, ott az LG Nexus 5X, kicsit drágábban LG G4. Tudom, szarok azok is, mert nem Sony felirat van rajtuk.

    XA-nak csak HD kijelzője van, de 293ppi, tökéletesen olvasható, pixelmentes, kell ennél több? Látod a különbséget 293 és mondjuk 440 ppi között?

    Ennyi pénzért ennél sokkal "pixelmentesebb" is lehetne. A konkurencia minimum Full HD felbontást ad ennyi pénzért. És igen, érzékelhető különbség van azonos kijelzőméret mellett egy HD és Full HD kijelző között, de amíg nem raksz mellé egy jobbat, addig nyilván megfelel a rosszabb is.

    A5 2016 bír 3-5 órát kijelzőidőben, XA pedig 5-öt.

    Az az A5 2016 akkor minden bizonnyal hibás, igényelni kell hozzá a szervizfutárt. Folyamatosan követem a topikját, az akkuidejére eddig még nem volt panasz. Félreértés ne essék, az A5 2016 sem annyiba kerül, amennyibe kellene neki, de még mindig jobb az ár-érték aránya, mint ennek az XA-nak. ITT a legutolsó akkuidős kép, amit találtam a topikjában, ez nagyon nem 3-5 óra :)

    Elhiszem, hogy szereted a Sony-t, lelked rajta, de maradjunk reálisak. Ennél csak jobbat kap az ember 100 lepedőért.

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák