Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz TTommi #33 üzenetére

    "Es ha oszintek vagyunk, a Sony Z szeriaval mindig csak a kamera korul ment a duma. "
    Hat ha oszintek vagyunk, akkor eleg sok minden miatt "ment a duma" 😄

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • AndyRich

    csendes tag

    válasz TTommi #33 üzenetére

    Igen, ez a kamerakérdés nagyon fókuszban van a Sony telók tesztelésekor, s a felhasználok kommentelésekor.
    Bár nekem az az érzésem, hogy sok kommentelő soha nem fényképezett a Z sorozat egyikével sem.
    Abban egyetértünk, hogy nagyon megemeli az ISO-t, meg néha a HDR-t is indokolatlanul kapcsolja be.
    Ezért rossz fényviszonyok mellett születnek rossz fotók. De szerintem egyéni beállításokat használva, abszolút felveszi a versenyt a legjobbakkal. Sőt... Én a Z2-vel, meg a Z3-al is nagyon szép fotókat tudtam/tudok csinálni. Részletgazdagságban meg veri a mezőnyt! Mindig felhozom a DXO Mark tesztjeit is, amiben nagyon jól szerepelnek a Sony kamerák! A mobilteló kamerák is!
    Vszínű ők sem teljesen dilettánsok! :N
    Amúgy meg ha sok hozzászólást olvasok itt a fórumon,már kezdem azt hinni, hogy annyira fanatikus Sony rajongó vagyok, hogy teljesen elveszítem az objektivitásomat, mert úgy látom a Z telóim jobb fotókat csinálnak, mint mondjuk az Iphone 5-6, vagy LG G3, Galaxy S6 :DD Ezekkel volt módom összehasonlítani!
    Visszatérve az X-hez, szerintem abszolút rendben van a teló. Az ára pár hónapon belül úgyis lemegy.
    A vízállóságot meg tudja majd az XP.

Új hozzászólás Aktív témák