Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viralmind

    aktív tag

    válasz sutszi #7116 üzenetére

    Senkit nem szeretnek vedeni,de a szar memoria kezeles nalam is fennal,es nem hasznalok hulladek appokat en sem,sot amibol lehet a gyarit hasznalom.Valamint a kulfoldi forumok is tele vannak ilyen sirassal ,szoval nem igazan egyedi a problema.Ugyanazokat az appokat hasznalom mint 2-3 telefonnal ezelott ,amiken nem volt bezaros problema,holott akar kevesebb ram-bol gazdalkodott mint az sp.Nem fikazom a telefont tavolrol sem ,de teny hogy a memoria kezelessel van valami gebasz,a gyenge wifi kezelessel egyutt.Az pedig hogy nalad mi zarodik be es mi nem, azt lehet eszre sem veszed mert ugye egy ido utan ujraindulnak ezek a bazarodott alkalmazasok,a gond azzal van hogy be sem kellene zarodnia.Emlitetted a runkeepert ami futott nalad ami a maps-ot hasznalja igy nyilvan azokat nem zarja be de pld lehet hogy a vibert mar kilovi a hatterbol amit eszre sem veszel ,holott nem kellene kilonie mert 1gb-n ennek a haromnak vigan el kell futnia.Nalam egy sima google earth hasznalat kozben kilott jopar appot amik a google earth kilepese utan nyilvan ujra iditottak magukat ,de ez tavolrol sem lenne indokolt mert a google earth -on kivul par mega felhasznaltsaggal futo appok ezek es nem tobb szaz a szamuk sem.En orulok ha valakinek jol mukodik a ram kezelese ,sajnos nalam nem.Es mivel ez egy forum a telefonrol, igy gondolom nem baj ha akinel nem jol mukodik ez a dolog az leirja.Ugyanezt elmondhatom a festes kopasarol is ,nem komuves vagyok a telefont nem dobalom, foliazom vigyazok ra stb,megis a usb nyilasnal kopik nalam a festes rendesen ,es elsore bele szoktam talalni a lyukba ,es nem reszegen probakozom 20x :-).Ahogy eszrevettem az usb tolto vegen levo 2 kis macskakarom szeruseg serti fel.Van akinel ez a problema sem jott elo.A kepernyo feleledes szinten letezo problema tobben panaszkodtak ra nem csak ebben a forumban hanem a kulfoldi forumokban is.Szoval eleg nagy a szoras.Es abban igazad van hogy ez nagyon sok mindentol lehet ,lehet app hiababol,egyedi rom-tol akar szolgaltatoi rom-tol is,a festes problema is lehet ezer dologtol,de ez egy forum a telefonrol ahol nem csak a jo oldalat szoktak leirni a telefonnak hanem a hibait is, meg akkor is ha ezek a hibak nem minden keszuleken fordulnak elo.

    [ Szerkesztve ]

  • #13110016

    törölt tag

    válasz sutszi #7116 üzenetére

    Én is. Amiből lehet, és nincs gondom vele a gyári a jó.
    Nekem nincs igazából memória gondom, csak ha a chrome-ba netezek, utána mindig újraindul a launcher.
    Túl lehet élni, csak nekem se szimpatikus, ilyen telónál. Ja, meg a Wifim egyre sűrűbben veszti el a jelet... póker közbe elég zavaró:S

  • raziel01

    veterán

    válasz sutszi #7116 üzenetére

    Minek valakinek okostelefon ha mindenből jó neki a gyári?
    Swiftkey a legjobb.
    PlayerPro zenére. Mxplayer videóra. 100-szor jobbak, mint a gyári.
    Apex launcher azért, mert ellehet rejteni a sok fos felesleges gyári szemetet.

    Nekem mondjuk a billentyűzetet sose zárta be.
    Mióta nincs fent a Chrome azóta egész vállalható a telefon de nem véletlen, hogy XDA-n mindenki sír a RAM kezelés miatt. Most nem jozso a hülye.

Új hozzászólás Aktív témák