Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz darvinya #19833 üzenetére

    "Belső" SD-t töröltettem a flashtool-al. A "külső" SD-t nem bántottam. Egy win/linux telepítéskor sincs szükség szerintem a gépben lévő összes merevlemez törlésére, jól néznénk ki ha így lenne.

    Egy egyszerű telefon alkalmazás nem működik? Azaz elsőre semmi hiba, majd egyre több hiba jön elő, azaz leépíti magát. Mi a lóhimbilibijét kell ezen úgy túlkomplikálni, hogy nem képes rendesen működni? Ráadásul ha már egyszer sikerült (ha egyáltalán volt ilyen) összerakni, akkor mivel sikerült elrontani? Miért kellett hozzányúlni? Semmivel nem tud többet mint az előző, ja de, fehér lett.

    Ha egyszer sikerült már eljutnunk odáig, hogy nagyjából stabil rendszert össze lehet rakni, akkor miért kell ismét a win95 korszakába visszalépni? Megmozdítom a telefont és már összefo**a magát.

    Na de miután kidühöngtem magam, megnyugodva, csinálok majd egy teljes törlést, csak a képek és a zene mappákat fogom visszamásolni, nehogy a nagy szőrös mumus ott maradjon az SD kártyán, mert belebújtatja az ördögöt a droidba. :D
    Valamit még kell csinálni ahhoz, hogy valóban semmi ne befolyásolja az új rendszer működését?

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák