Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz Teringettét #528 üzenetére

    Szerintem nem még, hanem most éppen ők adják ennyiért. Legalábbis ezt tegnap még nem dobta ki nekem a keresés.
    Mindenesetre igen, ma én is megláttam ezt az ajánlatot, és végül rá is mozdultam – elvileg szerda-csütörtökön vehetem át a telót. :)

    Volt azért egy apró momentum az online megrendelés során, ami eléggé lelombozott, mert szerintem nem túl korrekt: amikor betettem a kosárba a mobilt, automatikusan bekerült mellé ingyenesen, ajándékként egy 70e Ft-os bluetooth-füles. Na mondom, hurrá, ezt majd elpasszolom jóárasan valakinek, és akkor annyival még kevesebbe került nekem ez a telefon. Végigmegyek a rendelésen: adatok, cím, átvétel módja, fizetés módja, mindenféle feltételek elfogadása… és amikor a legvégén végre rányomok a Megrendelés gombra, feldob egy ablakot, hogy sajnos a BT-füles elfogyott, rendeljek valami mást helyette! Hát bakker, nem én tettem a kosárba, hanem ők adnák ajándékként a mobil mellé… És most, amikor végigviszem a megrendelést, a legvégén kiveszik a kosárból, és csak a telefon marad ott. Hát OK, akkor kicsit szomorúan, de megrendelem csak a telefont magát… Amit persze enged megrendelni a rendszer (miután végigmegyek újra az összes lépésen…).
    Ezek után próbaképpen beteszek a kosárba megint egy Xperia 5 IV-et – és láss csodát: megint bekerül mellé automatikusan, ingyenesen a 70 ezres fülhallgató! Csak éppen a megrendelési folyamat legvégén megint kiderülne, hogy ez nincs is… :(

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák