Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    Na, ma volt egy kis idegbaj a 11-es droid miatt. Az upgrade óta ma először akartam fotózni, és látszólag exponált is a kamera, megjelent a jobb alsó sarokban a kis miniatűr, mint máskor. Csakhogy amikor a miniatűrre kattintva meg akartam nyitni az elkészült fotót az Albumban, csak karikázott a miniatűrön, és lefagyott az egész Kamera app. Utána külön megnyitva az Albumot, nem volt ott az új fotó...
    Sokáig próbálkoztam mindenfélével, és végül csak annyit értem el, hogy ha bekapcsoltam a sorozatfelvétel opciót, akkor az elkészült fotósorozat rendesen el lett mentve a belső tárhelyre (valamiért a sorozatot nem lehet SD-kártyára menteni - ez vajon miért van így?), viszont ha sima egyedi képet akartam lőni, azt nem volt hajlandó az SD-kártyára menteni, ami eredetileg be volt állítva a mentés helyének.
    Na, mondom, ez a frissítés jól elqrta a kamerát, hogy fogok így fotózni a telefonnal?
    Safe módban indítva a telefont is ezt csinálta, nem segített az sem.

    Aztán itthon végre leültem nyugiban a gépem elé, és a Sony support oldalán rátaláltam erre a bugra, és a megoldásra is: I cannot save the photo and video after upgrade to Android 11. What can I do?
    Szóval ha valaki találkozik ezzel a hibával, így megoldhatja, működik a dolog.

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák