Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz didyman #56 üzenetére

    +1 Na igen én is egyet értek veled teljesen. A 80-as évekbe a boombox volt a dívat ott is hallgatták az utcán még se halt bele a világ.

    Igen a másik ami itt engem is zavar, hogy itt a forumon ki írja bánatát a lelki sérült emberke hogy jajjj pár 12 évest itt hallgatja a zenét. De hogy tegyen ellen valamit, ott már a potencia megbicsaklik, ha már ereje nincs legalább rendőrt hívna de még azt se teszi meg :D Én se értem miért ilyen penyék az emberek, itt a forumon mekkora szemét aki ilyet hallgat. Érdekes való életbe a doboz mindig behorpad és magukba tartják a mondanót. Gyáva emberek :D

    Én is általában használok néha-néha bluetooth hangszórót de szerintem se éri meg a XB41 az árát.
    Én csak egy 12E forintos Tronsmart T6-os modelt használom, egy "BOGRÁCSOZÁSHOZ", baráti összejövetelnék halk zene beszélgetésekhez tökéletes. De volt példa a kondi terembe tönkre ment a hifi és ott is erről ment a zene :D
    + a piac azért árul bluetooth hangszórókat mert van rá kereslet, ha nem volna rá kereslet nem árulnának.
    Ez is hülyeség hogy csak fiatalok használnak ilyen hangszórókat, én 25 éves vagyok még is imádom őket.

    Fürdő szobába, bicikli szerelés közbe, kerti munkáknál is remekül jön. + Azért hozzá kell tenni nyilván kap az ember otthonra jó hangszórót/hifit. Csak abba nincs akku és nem hordozható.

    Szerintem is a Dockin d Fine kategóriája legjobb,a tesóméknak egy Harman Kardon Onyx Studio 3 van. A méretéhez képest úgy tolja a basszust hogy az állam le esett! :D Nekik is egy régi hifi rendszer váltott le.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák