Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svili

    tag

    "Az első bekapcsolás különösen borzalmas, körülbelül 30-40 percet kell várnunk arra, hogy a gyári szoftverek feltelepüljenek — ilyet én még komolyan nem láttam."

    A 30-40 percet egyszerűen nem hiszem el - ezalatt egy asztali oprendszert fel lehet rakni, mint már említették előttem.. :((( (Ha elírás, akkor sürgősen javítandó!)

    A 30-40 sec sem túl reális - a készülék elődjét (X1) többször kipróbáltam és ilyen brutális lassú programbetöltődést nem tapasztaltam. De legközelebb lemérem, hogy mennyi idő alatt vált panelt és töltődnek be a progik... :K

    Sajnos az egész tesztre jellemző a vaskos elfogultság - hogy ne mondjam rosszindulat.

    Engem persze le lehet majd fanatikusozni, merthogy megelégedett P1i tulajdonos vagyok már évek óta.. Annyira, hogy még az új "üdvöske" Androiddal működő telefonra sem cserélném el jelen pillanatban a jó öreg P1i-t (qwerty billentyűzet, remek zenelejátszó [mutassatok ilyet, Androidost], használható kamera, teljeskörű Office-kezelés stb.)

    ''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

Új hozzászólás Aktív témák