Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz here #73 üzenetére

    bocsánat az offért:
    tegyük helyre kicsit a navis dolgokat:
    az offline navigáció ingyenes. Ez azt jelenti, hogy a telefon memóriakártyáján vannak letöltve a térképek, és amikor navigál, nem kell semmiféle internetkapcsolat. Nem kell érte fizetni, hogy hangos navigációt használva folyamatosan használd. Gyakorlatlag az összes ma elérhető navigáció ilyen. Vannak olyan opciók, hogy pl. kiegészített gps, ami egy pillanatra felmegy a netre, és leszedi a műholdak adatait a gyorsabb pozicionáláshoz, de ezt is ki lehet kapcsolni, és csak néhány forint. A gyakorlati jelentősége annyi, hogy amikor elindítod a navigációs szoftvert, az pár mp-n belül talál műholdat és elindul, míg enélkül lehet hogy több percet is várni kell az elején,
    A mai okostelefonokra többféle ingyenes navigáció elérhető. A legismertebb talán a nokia telefonokon lévő nokia maps, amely teljesen ingyenes, és egyre jobb lesz (symbianos telefonokra)
    Van még a garmin mobile xt, amely fizetős, de egyszer kell a szoftvert megvenni, utána nem kell hozzá net. A garmin már kiszállt a mobil üzletágból, nem fogja a térképeket tovább frissíteni, szóval hosszabb távra nem jó megoldás. Ez is elérhető symbianos telefonokra.
    Van még az igo8, ami a windows mobile-android vonalon elérhető, szerintem ezt sem kell bemutatni (bár a fórumokat olvasva androidon még nem az igazi) Ugyan ezt is meg kell venni, de utána nincs többlet költsége. Ami abszolút ingyenes az a nokia maps.
    Ezeken kívül van még jópár navi program, szét kell nézni neten.
    De a lényeg, hogy a navigációhoz nem kell netkapcsolat!

    egyébként nagyon tetszik az x10 mini, de sztem túl kicsi. nekem egy 2.8-as htc touch2 van, de néha azt sem egyszerű kezelni

    [ Szerkesztve ]

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • sheep

    addikt

    válasz here #90 üzenetére

    a samsung galaxy spica-hoz adnak eredeti igo8-at, és az androidos
    ha jól gondolom, akkor az igo text file átírásával meg lehet adni neki más felbontást is, de ebben nem vagyok biztos, nemtom ez android alatt hogy megy, a htc.nél winmo alatt működik a text átírása

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • sheep

    addikt

    válasz dedike #198 üzenetére

    miért ? mert máshogy gondolja mint te?
    elárulom hogy nekem sem tetszik, sőt gagyi hatást kelt szerintem is
    nekem pl a féltégla, lehetőleg fekete, fullkijelzős telefonok tetszenek mint pl a htc hd/hd2
    ráadásul pont az hiányzik belőle ami engem érdekel (igo, zenei rész kezdetleges)
    szóval nem én vagyok a célközönség
    igazából nem értem mi ez a nagy felhördülés hogy a SE csinált egy pici androidos készüléket
    volt olyan telefonom ami nagyon pici volt (panasonic gd55), még ennél is kisebb talán, vakítani jó volt, de használni nem annyira
    na mindegy, szóval ízlések és pofonok...

    [ Szerkesztve ]

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • sheep

    addikt

    hello
    vki meg tudná mondani, hogy jelenleg milyen teljes értékű, magyarul beszélő navigáció érhető el a telefonra? illetve milyen várható...
    köszi

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • sheep

    addikt

    válasz HardSanyeee #827 üzenetére

    azért az a kijelentés, hogy az x10 mini jobb kijelzőben mint a wildfire, erős túlzás
    a többi igaz

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák