Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaabi

    tag

    válasz dussy #436 üzenetére

    Az Árkádban az aluljáró szinten lévő T-nél is ki lehet próbálni.

  • gaabi

    tag

    Sziasztok. Érdeklődnék, hogy offline navi szoftver létezik-e a telóra, mármint olyan, ami normálisan működik is. Valaki írta, hogy a Sygic -ot próbálta és jó, remélem tényleg így van... És a képernyő kis felbontása nem hátrány (ezeket a progikat nem nagyobb felbontásra tervezték? nem fog torzítani a kép, "kockásodni" az X10 minin? valaki esetleg be tudna ide linkelni pár képet, hogy mit mutat a mini a Sygic használat közben?) És a Copilot vagy az NDrive is működik úgy olvastam. Kb mennyibe kerülnek ezek a programok? Előre is köszi:)

  • gaabi

    tag

    Egy story-t mesélnék el: Végre rászántam magam, hogy telefont vegyek. A veszprémi T-Pontba ugrottam le szombaton. Először is kihúztam a sorszámot, erre mondja a "sorszámadó" csaj, hogy kb. 45 percet kell várnom, míg sorra kerülök. Jó, jó, visszamentem 40 perc múlva az üzletbe, és pont sorra kerültem. Mondom az eladónak, hogy készülékcsere lenne (letelt a hűségem), viszont nem tudtam még teljesen dönteni, 2 készülék között vacilálok (Vivaz és x10 mini), ezért lehetne-e kérni, hogy megnézzem a két készüléket, szeretném őket kicsit megnyomkodni meg ilyenek, hogy lássam a kapacitív és rezisztív technológia különbségét. Erre ő: az meg mi, ő arról még nem is hallott...., különben is, nézzem már meg, hogy milyen nagy sor van, erre sajnos nincs lehetőség. Mondom, marha jó. Akkor mégis mi alapján döntsek a 2 teló közül?! Vagy vegyek zsákbamacskát? (na jó, hát elolvastam a tesztet róluk itt, de azért szerettem volna élőben megnézni, milyen a Vivaz menüje, mert a minit már pár hete "megtapiztam") Mert hát nem 2 fillért hagynék ott. Mondom neki, hogy nem hiszem el, hogy nem lehet megnézni, Ön így - megnézés nélkül - megvenné a készüléket? Na, erre mégiscsak előkaparta a pult alól a 2 telefont. Aztán szépen kitette őket a pultra, hogy meg lehet nézni. Gondoltam magamban ne nevettessen már, azt tudom, hogy néznek ki a telók..... a "belsejükre" lennék kíváncsi. Nagynehezen rávettem, hogy kapcsolja be őket. De SIM-et nem teszek bele - mondja - , mert akkor már használtnak minősülnek a készülékek. Viszont így meg kiírta a teló (konkrétan a Vivaz), hogy helyezzen be sim kártyát. Azt mondja, hogy van kiállítva az üzletben próbatelefon, azt nézzem meg. Jó, odamegyek. Hát a lopásgátló drót (vagy mi...) pont oda volt ragasztva a képernyőre úgy, hogy nem lehetett feloldani a bill zárat...., szuper. Erre megyek vissza az eladóhoz. Mondom ez így nem jó, oldják meg valahogy, meg szeretném nézni a készüléket. Erre ő: sajnálja, nem tud segíteni, jöjjek vissza hét közben, akkor talán (talán!) le tudják venni a lopásgátló micsodáról. Erre én: hát jó, ha Önöknek ennyire nem fontosak az ügyfelek, akkor viszlát. Aztán jól otthagytam a csaj a csudába! Röhej az egész!!!

    És akkor a lényeg (habár gondolom a válaszotokat): Vivaz és X10 mini közül melyiket választanátok?? (olvastam, hogy elég jó a Vivaz rezisztívje, de hamar karcolódik. Ez vajon tényleg így van?)

  • gaabi

    tag

    válasz vaguny #933 üzenetére

    Köszi! Fagyással nálatok mi a helyzet Vivaz-nál? Mert a fórumában azt írják, elég gyakori...:-(
    És még bombázlak néhány Vivaz-os kérdéssel: mennyire jól használható a billentyűzár? (mármint van, hogy csak úgy felold zsebben?) (((off: sima X10-en láttam, hogy egy ferde kis "csúszka" van a képen, azon kell végighúzni az ujjunkat feloldáshoz, nagyon tetszett))
    Nem nagyon lassú az op rendszer? és azt olvastam, hogy van ahol a menüben duplán kell kattintani. valóban? nekem ez így furcsának tűnik, és a mobilarena-s tesztvideón sem láttam, hogy kétszer "böktek" volna....
    Persze ezek részben szubjektívek, de azért mégiscsak kikérem a véleményedet. Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák