Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz eldiablo #5 üzenetére

    Nem, azt kihagyjuk, nincs kedvünk hozzá.
    Viccelek, persze, hogy lesz! ;)

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Zugi

    aktív tag

    válasz eldiablo #136 üzenetére

    "Sikerét? Korai még sikeresnek nevezni, hisz alig kapható még."

    Látva a várakozásokat, rég hallottam olyan készülékről amelyre ekkorák lettek volna.
    Igazából nagyon sokan nem is gondolnák azok közül akik a minél nagyobb screen által a nagy tepsi kütyük feltétlen hívei, hogy milyen széles az a vásárlóközönség, akik nagyon régóta várnak egy mindent tudó, de kompakt méretű mobilra. Magam példáján is be tudom mutatni, hogy a 10 éve Nokiához ragaszkodó mivoltommal is hosszú ideje várakozok új telefon vásárlásomat illetően, mert az utóbbi időkben egyszerűen nem akadt olyan készülék, ami tetszett volna. Mind külsőben, mind tudásban egyszerre nem állt össze a kép. Persze nekem a külső azt is jelenti, hogy ne egy hatalmas féltégla legyen. És akkor amikor év elején megláttam a barcelonai Mobile World Congress-en debütáló SE mini-t, egyből úgy éreztem, hogy végre ez az a készülék, amilyet évek óta keresek!
    Most pedig tapasztalva a tesztekből is, 100%, hogy ez a készülék lesz az amire váltok, és nem csak készülékben, hanem feladom 10 éve tartó Nokiához való hűségemet csak és kizárólag ez a készülék miatt.

Új hozzászólás Aktív témák