Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz hurrikan #10252 üzenetére

    -800mhz vagy kisebbet akartál írni gondolom. (viszont ezt közölhetnéd ezt a tényt az LG-vel a 2x esetében xd )
    -Nem az órajel a lényeg, ezt úgy írtad mintha sebességi gondok lettek volna valaha is a Minivel.

    Az, hogy jön ide? Amúgy a legjobb példa a 2.2 -es Custom ROM magasabb órajel JIT is van a teló meg lassabb mint a pöckölt gyári 2.1.

    -Exmor, megkerested a cikekt amit mondtam, megnézted benne a képeket? meg elolvastad amit írtam? (hogy sötétbe van különbség nem nappal) csak mert megint ugyanazt a tesztet linkelted.

    Ezt az Exmor -t alaposan túl liheged. Nem tudok már rá mit írni. Megnéztem a videókat is és meg jó néhány képet. Az igaz, hogy jobb képet csinál mint egy átlag mobil kevés fényben ám a képek még így is rettentő zajosak. Fény nélkül nem lehet jó képeket csinálni. Ez van.

    -Bravia igazi erejét képeknél és videóknál mutatja hiszen akkor kapcsol be még egy szoftveres rájavítás is, egy AMOLED-el simán felér olyankor, és fele annyi pénzből van kihozva

    Ez a Bravia tipikus bemondtuk a tutit. A videón amit belinkeltem össze tudod hasonlítani 5 másik mobillal. Ha a Mobilarenas sracoknak nem hiszel én hiába próbálok bármit is mondani.

    -Xloud, Sony Xloud van pl a laptopok egy részében (persze a mostani Mini is olyan jól szól hogy nem tudom azt mennyire lehet túlszárnyalni)

    Ez meg tényleg a hülyeség netovábbja. A konkurensek meg hamarosan Altec Lansing hangszórókat fognak beépíteni. Te komolyan gondolod, hogy egy ilyen csotvasz telefonból ilyen csotvasz hangszórókból értékelhető hangminőség jöhet ki? Ez is Fizika. Képtelenség. Max arra jó, hogy visszahallgasd a digitális felvételeidet egy egy találkozóról. De ehhez minek ez az idióta szöveg? Még hogy Xloud :D

    Ettől függetlenűl nem lesz rossz teló, de én ez említett gyártói leszaromság és cumiztatás miatt biztosan nem fogok ilyet venni. Se az ismerőseim.

    Egy esetben bocsájtok meg nekik :D Ha kiadják a 2.3 ROM -t a régi minkre :D :C (Álmodj királylány :B ) Na jó ha ajándékba hozzá vágnak egyet azt se dobnám vissza :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák