Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n0_gAboR

    őstag

    válasz HardSanyeee #881 üzenetére

    Nem akarom raeroltetni senkire sem a velemenyemet, csak kozoltem.
    A kekes egyedi designja nekem nem tetszik az X10-nek, ez tenyleg szubjektiv, a Sense-t en grafikailag jobban kidolgozottnak, es szebbnek talalom.
    Az X10 szoftverenek kiegeszitesei (TimeScape es tarsai) nem tul hasznalhatoak, ez mar objektivebb megallapitas, a mobilarenas (es kulfoldi) teszterek velemenye is hasonlo volt.

    A Sense sokmindenben kiegesziti az alap android szoftvert:
    - Flash lite tamogatas (<2.2 szoftvernel)
    - IPhone szeru copy-paste kijeloles (kis nagyito ablak, kijeloles kezdete es vege huzogathato)
    - Rengeteg (szerintem eleg jol kinezo - szubjektiv) widget, amik csak Sense alatt mukodnek
    - Eleg jol sikerult, sajat szoftverekkel megoldott Twitter, Flickr es Facebook integracio (osszesitett widgettel, telefonkonyv integracioval, stb, stb)
    - multitouch (vagyis pinch to zoom) android 2 elott is tamogatva volt mar
    - sajat, designosabb, tobb funkciot tartalmazo telefonkonyv, tarcsazo, billentyuzet, message, mail app
    - jopar HTC-s app ami kiegesziti, megkonnyiti a telefon mukodese
    - meg biztosan lehetne sorolni parat, nekem ennyi jutott eszembe

    Az AMOLED-nek szebbek, elenkebbek a szinei ez teny. Nagyon szarul lehet latni napfenyben, ez is. Kevesebbet fogyaszt, ez is.

    Aki elelvez a multitouch-ra es a magasabb verzioszamu androidra annak egy szexualterapeutat tudnek javasolni.
    A multitouch egy eleg hasznos dolog, zoomolashoz, jatekokhoz, stb
    A 2.2 rendszer meg eleg sok fasza szolgaltatast adott hozza az androidhoz (appok sd-re installalasa, cloud api, full flash tamogatas,...), a nagyon durva sebessegnovekedesrol nem is beszelve.
    Ezt le lehet szarni, csak szerintem nem erdemes...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák