Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Hisztogram #1914 üzenetére

    ...elkéstél.

    Híres és hírhedt Sony Ericsson fan fagyok :)

    AF hibákról nem nagyon hallottam, lefagyások pedig egy-egy nemkívánatos app telepítése esetén szoktak elharapódzni...

    Kamerahibákról meg egy esetben hallottam, ott egy kamera app volt a ludas, de mint az kiderült, user-error volt.

    Az a baj, hogy sok felhasználó nekiáll, és mindent feltelepít a telefonra, aztán, ha valami megakasztja a gépet, akkor ilyen szar szemét szar gyártó... (nem, ez nem csak SE modellekre értendő)

    Hány, de hány olyan Windows-t láttam már, miszerint a tulaj "csak netezésre, meg filmnézésre vette-és használja" de telis-tele volt szeméttel... Aztán jött a hiszti, hogy ilyen szar gép, olyan fos windóóz...

    Az a baj, hogy az ilyen emberek, csak a végeredményt hozzák nyilvánosságra - sajnos sokan itt is - miszerint lehagyott, meghalt, szar, stb, de az anamnézist (kórelőzmény, előző lépések, tettek) nem.

    Java-s, nem okostelefonok esetében például rendszeres hiba, hogy teletömik a mobilokat témák százaival, képekkel, meg zenével, aztán azok közé bekeveredik egy olyan GIF, vagy VBR mp3, ami megakasztja a gépet. Jön a sírás, hogy ő nem csinált semmit, de a teló fagy, meg újraindul...
    Aztán vagy 10 levélváltás után végre kinyögi, hogy ja, mindig a képnézegetéskor fagy ki, amikor megnyitott egy (rossz) képet, vagy épp zenéket válogatott, és bumm, fagyás...

    Egy szónak is száz a vége, mindent ésszel kell használni!

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák