Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Bog #21 üzenetére

    Továbbra sem értünk egyet. :) Ha mindent adnak hozzá, ami kellhet, akkor szerintem tök mindegy milyen csatlakozó van rajta. Az persze nem, hogy hol, az oldalt elhelyezősdit én is rühellem, mint ahogy a kontakthibára fokozottan hajlamos kialakítás sem tetszik. Viszont ezeket leszámítva soha nem éreztem hiányát, hogy hogy nem microUSB van rajta, vagy hogy hiányzik a 3,5" a készülékházról. Elhiszem, hogy nektek tesztelőknek ez bosszantó, mivel sűrűn cserélitek az alanyokat. Az átlaguser ezeket magasról lesz... szóval működjön és kész.

    Kloden: Dehogynem, az SE-t akkor is fikáznák és nem is teljesen alaptalanul. Pl.:: az AF hiánya. Eddig én is azt hittem, hogy ez hiba, de mióta a W902-esem megvan....noshát hiába az AF, ettől még önmagában nem lesz jó a minőség. Egyszerűen a sírva elhajítós kategóriába tartoznak azok a képek, amik vele készültek. Pedig én nem vagyok nagy fotószakértő.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Rhino666

    őstag

    válasz Bog #21 üzenetére

    Igazából onnantól, hogy lehet egyszerre tölteni és headsetet dugni bele (gondolom az a fajta töltő jár hozzá, ami ezt lehetővé teszi), nincs semmi hiányossága. Főleg, ha még figyelembe vesszük azt, hogy a gyári fülest félbe szedve akármilyen jack dugós fülhallgatót bele dughatunk.

    Sőt, ha közvetlenül a telefonban lenne 3,5" csatlakozó, akkor "headset" üzemmódban egy sztereó fülessel a hívó fél nem hallana minket! Így meg akármilyen mezei fülhallgatóval tudunk kéz nélkül beszélni. Ezt azért érdemes figyelembe venni, mert így szvsz ez a létező legjobb (kábeles) megoldás. :K

    A hárompólusú 3,5" headsetek meg azért nem jók, mert nincs választék és általában nem is hozzák azt a zenei teljesítményt. És egy Walkman mobilnál azért ez elég fontos tényező ugye....

    [ Szerkesztve ]

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

  • atis123

    tag

    válasz Bog #21 üzenetére

    Ez rendben van is van, egyet értek veled,de a nokiának a 2,5 - ese nem kap ennyit tőletek, pedig az legalább ennyire dühítő. A 6300-ámnál is mindig felbosszant, hogy ha már jack, miért nem 3,5?!?! Mert ha nem 3,5, akkor annyi erővel lehetne Sagem csatis is.

    A jack ügyben viszont egyetértek mert akkor a HPM-75-m is használhatnám a notebook-hoz :))))

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

  • androcles

    tag

    válasz Bog #21 üzenetére

    Nagyon korrekt, minden fontos dologra rávilágító teszt, köszönöm! Remélem egyszer az SE illetékesei is elolvassák, sokat profitálhatnának belőle. A csatlakozójuk meg egyszrűen botrányos, nincs mit mondani róla. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

Új hozzászólás Aktív témák