Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HPAA

    őstag

    válasz fateless #8 üzenetére

    én /mióta mejött az eszem :)/ szinte elkötelezett SE tulajnak vallom magam
    k800,k850,c702,c905 volt ebben a sorrendben ,kipróbáltam x8 ,x10minit , de visszaváltottam k850 re mert valamiért az új szériák nem fognak meg úgy mint anno a k850 ahogy mellbevágott "anno"

    ************* censored

  • kurtuzov

    senior tag

    válasz fateless #8 üzenetére

    Én hűséges SE vásárlónak tartom magam, mi több nem is nagyon szeretnék gyártót váltani.
    A telefoncserét azért halogatom kb egy éve,mert a SE nem rukkolt elő olyan telefonnal amire azt mondom, hogy na ez kell. Nincs ebben semmi ördöngősség: 2 évente telefoncsere.
    A jelenlegi C702-m és az asszony C901-e jóllehet nem egy őskövületek, de ha lehet cserélni miért ne tenném? Pláne, mert a 3 éves telefonom akkuja lassan kezd gyengülni.
    Képes voltam várni egy évet az általam preferált gyártóra, hogy kápráztasson el.

    Az X10 mini be is jött volna, ha nem kicsit avíttas Androiddal és gyengus kijelzővel érkezik.
    Azóta is csak a 2.1-es Android verzió elérhető, és a 2.3-on csak most kezdtek el dolgozni.
    Nem vagyok szoftverfejlesztő, sem termékmenedzser, de ha ekkora elmaradásban vannak nem lenne egyszerűbb kihagyni a 2.2-es verziót és koncentrálni a jelenlegire és az elkövetkező verziókra? Engem frusztrál, hogy egy alacsonyabban pozicionált LG hamarabb áll elő frissítésekkel.
    Szerintem mindkét oldal gyártja a "mondókáit" pl a linkelt blogon alaposan leteremtik a SE fejlesztési vezetőjét a szóhasználata miatt (és persze az eddigi teljesítményük miatt)
    [link]

    Sokat várok a februári MWC-től és a SE ott bemutatott készülékeitől. Még egy évet nem szeretnék várni egy élbolyba tartozó SE készülékre.

Új hozzászólás Aktív témák