Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • David75

    őstag

    válasz AS #51 üzenetére

    Az omnia 2-t egy fél délutánon át használtam.I8910 meg volt nálam egy teljes hétig.

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

  • joey04

    titán

    válasz AS #68 üzenetére

    Amikor csak az ikonok körvonalait látom, az nálam egy kijelző esetében bőven láthatatlan kategória. De mondom, ott a teszt, látni. Egyedül a brutálisan gyenge omnia az, ami velük van egy szinten közvetlen napsütésben. Ezt is sokan félreértik, és napsütést írtam, nem kinti viszonyokat! Látható a technet Omnia2 tesztjében is, hogy kint jól látható, de az nem napsütés! Van különbség. Én sem azt állítom, hogy kint nem látható, hanem hogy erős napsütésben gáz nagyon.

    Az Arena látható napon. szarul, de jobban mint az amoled. Miért nem elég az, hogy minden más körülmények között jobb? Ezt az egyet olyan nehéz elismerni? Kb olyan mint amikor az iphone fényképezőjét nem szabad lehúzni. Az is egy kalap kaki a többihez képest, attól még a többi dologban erős. Itt is: az amoled szebb képeket ad, este sokkal jobb, kinti körülmények között bőven megfelelő, fogyasztása is jobb, ha sötét dolgokat jelenít meg, egyedül a közvetlen napsütés az, aminél megfekszik. Ha ez nem érthető, akkor sajnálom. Ez nem fikázás, elismerem az előnyeit, de azt az egy hátrányt nem vagyok hajlandó félresöpörni. Aki nem ismeri be ezt az egyetlen hibát, az az elfogult inkább.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák