Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrJános

    aktív tag

    trita Nagyon valószínű, hogy Bocha kifogott egy rosszabb darabot. Én ugyan még nem telefonáltam vele ( mert a fő szim kártyám még a régi telefonomban van és azt használom)

    De az itt lévő egyik tulajnak sem jött elő ez a probléma. Ezt igen nyomatékosan is kifejezték a teszt hozzászólásai között.
    Bár abban tényleg igaza van, hogy szinte csak a nevében Walkman a minőségi füles nélkül, de szerintem ha igazi zene rajongó akkor úgy is cserélné bármi is legyen a dobozba. A hangszórója meg nem érhet kritikát az tényleg hangos és jó minőségű.

    A másik a memória kártya ezekhez még egy 4gigás is karcsú szóval, hogy attól már szebb lenne megint csak vicc. Mert az itteni tulajok mind 8/16 gigásakat használnak. De van olyan is aki 32-eset vett bele és pendive-nak használja a telefonját.

    Szerintem a Negatív kritika miatt ne ijedjél / ijedjetek meg. Inkább ha van lehetőség akkor menjetek el egy boltba ahol ki van állítva és nézzétek meg. És döntsetek az alapján amit ti tapasztaltok.

    Én megvettem úgy hogy nem olvastam a tesztet és teljesen meg vagyok vele elégedve. Akkor is, ha ő úgy látta, hogy nem érdemel plecsnit.

    Az igaz, hogy én a Telenortól vettem 45-ezres kártyás áron. De többért is megvettem volna mert ezt néztem ki magamnak.

    Remélem tudtam segíteni. Ha bármilyen kérdésed van nyugodtan tedd fel ha tudunk segítünk.

    sheep Köszönöm szépen :R

    [ Szerkesztve ]

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

Új hozzászólás Aktív témák