Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swqayxde

    csendes tag

    Hűha..egész sok hozzászólás íródott, ne haragudjatok, de nekem se időm se energiám nincs most őket elolvasni, de megpróbálok egy így is hasznos hozzászólást írni.
    Az "újonc" rangom ellenére leszögezném, hogy erősen a törzsolvasók körébe tartozom én is, csak valahogy nem gyakran érzem okát annak, hogy hozzászóljak minden témához. Én eddig a Mobilarénán úgy érzem mindig korrekt és független teszteket olvastam.

    Én a mobilaréna tv-s adás napján kaptam meg a telefonomat viszont még előtte, alapból megvártam volna még a tesztet is, de mivel elhagytam az előző telefonomat sürgős volt újat venni, egyébként egyáltalán nem bántam meg. Próbáltam minél kevesebb pénzért minél erősebb hardvert választani, a walkman funkció nem különösebben hatott meg, a kis képernyővel meg úgy gondoltam meg tudok barátkozni. A telenorban rendkívül vonzó áron adják, ott terveztem készüléket vásárolni, a többivel összehasonlítva egyértelműen ez volt a legjobb választás.

    Nem akartam azonnal hozzászólni, megvártam, hogy legyen tapasztalati alapom, hogy tényleg megbízható véleményt tudjak mondani. Az egyik negatív pontot azért kapta a tesztben, mert nem méltó a walkman névhez. Ez valószínűleg így is van, de ezzel a gyártó csak megpróbált bebiztosítani egy bizonyos bevételt egy bizonyos célközönségtől. Nyilván nem szép dolog, de azért valjuk be szoktak ilyet tenni a gyártók, szerintem ettől el lehetett volna szakadni, vannak olyanok is akiket érdekel ez a telefon és nem a walkman brand miatt.

    A másik negatív pont pedig a távolságérzékelő szenzor miatti telefonként való használhatatlansága volt amit teljesen megértek, hogy ennyire lehúzta a telefon összképét, viszont annyi tesztben olvastam már, hogy remélitek, hogy ez csak a tesztkészülékben volt így. Én miután olvastam konkrétan próbáltam megnyomni a fülemmel úgy, hogy eltartom (a képernyőzár akkor oldott fel amikor már akár láthattam is volna a képernyőt) aztán amilyen gyorsan tudtam odaraktam a fülemhez és így nem tudtam megnyomni. Ilyen problémám egyébként nekem azóta nem volt..ez persze tudom, hogy csak egy vélemény és lehet, hogy én fogtam ki az ország egyetlen jól működő készülékét, ez esetben bocsi srácok :D

    Nem is akartam többet írni, mint +1 véleményt. Más fronton is teljesen meg vagyok vele elégedve egyébként. Nekem az akkumlátort kicsit szokni kell, mivel az előző telefonom visszafogott használattal majd egy hétig is kihúzta. Nyílván ez egy okostelefon :D De alig használva ez is kibír 2,5-3 napot. Persze azt nagyrészt wifi nélkül, ritkán játszva csak, ami egész nehéz mivel még nem találtam játékot ami megakasztotta volna :D

    Ha bármi kérdésetek van szívesen válaszolok.

Új hozzászólás Aktív témák