Hirdetés

2017. július 21., péntek

Gyorskeresés

(#1) PowerBuldog

PowerBuldog
(PH! addikt)

Azért az érdekelne, hogy az ArcS és a sima Arc miért is nem egyszerre kapja meg. :U

(#2) Saccco válasza PowerBuldog (#1) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Mert két teljesen különböző modellről van szó... :DDD

█ TEVO Tarantula alumínium alkatrész szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) Hullamos

Hullamos
(kvázi-tag)

Az Activom mart meg van,mar csak a frissites hianyzik :C

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#4) tn90

tn90
(újonc)

az szólna még nagyot, ha az X10 is megkapná a gyári ICS-t :DD
bár ahogy Hofi mondaná: "mama, ha nyitva a szeme mé' alszik..." :)

(#5) k_laci

k_laci
(tag)

ez IS egy pont volt, amiért a a live-ot vettem meg :)

(#6) kiskaktusz

kiskaktusz
(PH! addikt)

remélem a mini pro gyári romját minél előbb portolják majd az xda-sok az x10 mini prokra :)

a 2.3as romok is azután lettek hibamentesek, miután megjelent a mini pro a GB-vel :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7) solanthugor válasza kiskaktusz (#6) üzenetére

solanthugor
(fanatikus tag)

Szerintem oda màr kevès lesz a hardware.. :-) Amúgy egyre szimpatikusabb a Sony...

[ Szerkesztve ]

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#8) kiskaktusz válasza solanthugor (#7) üzenetére

kiskaktusz
(PH! addikt)

elvileg elfut msm7227es soc alatt is =) ha nagyon tré lesz, repül vissza úgy is a gyári... aztán hamarosan úgy is érik a telefoncsere :))

win7re is ott van minimum rendszer igény, aztán olvastuk sokan bacsis cikkét... :C

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9) solanthugor

solanthugor
(fanatikus tag)

Nem is a CPU-ra, hanem inkàbb a RAM-ra gondolok mint akadàlyozó tènyező.. Sajna nekem is emiatt nemigen lesz ICS-em.

[ Szerkesztve ]

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#10) hunfatal

hunfatal
(PH! félisten)

Várjuk. :) Ezért (is) vettem SE-t. :)

http://goo.gl/gd6Zi5

(#11) balintXD

balintXD
(tag)

Én is örülök hogy ARC S-t vettem az SGS+ és Desire S helyett, ja és annak is hogy az
ARC S már az első körben megkapja az ICS-t :))

(#12) tom956ster

tom956ster
(fanatikus tag)

Az ICS nekem is egy szempont volt amikor megvettem az Xperia Minit, az ára pedig a másik komoly szempont volt. A tudása pedig lenyűgöző :)
Várjuk a jövő tavaszt, bár ez nekem most is patent a gyári rommal!

3D civil engineer / Dell Precision M6800 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 4× 4gb Fury|Palit GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#13) brendoncsopi

brendoncsopi
(tag)

Engem annak ellenére se győzött meg egyik SE se (x8am volt),hogy orrvérzésig jön náluk a jégkrém. Szvsz elég gyengus a kijelzőjük,meg nem olyan smooth. Az Arc S-től se estem hanyatt,Neot akartam sokáig,de az meg olyan komolytalan nekem. 8év után belekóstolok másba ugy döntöttem,lett egy sgs+om ami igaz erősebb a legtöbb Sonynál,de lehet nem kap szendvicset, viszont ez nem lehet döntő érv vásárláskor, mert ha a 2.3al is jobb,akadásmentesebb mint a Sony akár szendviccsel is,akkor nincs több kérdésem,márpedig az. Ha viszont jött volna egy 4"os normálisan kinéző Sony,ami nem papirvékony,akkor ezt a hsz.t sem kellett volna leirnom most,mert simán azt veszem:-)
Meglátjuk hosszabb távon a Samut,az is lehet hogy majd Sony néven megkóstolom azt a szendót egyszer :-)

[ Szerkesztve ]

(#14) atike

atike
(PH! kedvence)

Eddig nem úgy volt, hogy márciusig kapják meg? :F

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#15) skul0 válasza brendoncsopi (#13) üzenetére

skul0
(senior tag)

Persze teljesen szubjektív, de egy galaxy s kijelzője szerintem a nyomába se ér egy akármelyik idei xperia kijelzőjéhez. Olyan szinten csúnyák a színei meg szerintem sokkal pixelesebb is.

(#16) mrlujoak válasza brendoncsopi (#13) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)

"Ha viszont jött volna egy 4"os normálisan kinéző Sony,ami nem papirvékony,akkor ezt a hsz.t sem kellett volna leirnom most,mert simán azt veszem:-)"

Jött.
Nem papírvékony, 4"-os BraviaEngine kijelző...
Nem túlszaturált, nem kékes , pentile mátrixos kijelző... :U

"normálisan" néz ki, mert az X10 - ami többeközött szintén 4"-os - arc, neo dizájnját kapta.

Úgy híjják', hogy Xperia PLAY.

[ Szerkesztve ]

(#17) mrlujoak

mrlujoak
(PH! nagyúr)

...és akkor az LG féle frissítési tempó...

Az androidos LG mobilok frissítési menetrendje

"Az androidos LG-k frissítése 2012 második negyedévében, azaz valamikor április és június közt indul. Az első körben érintett modellek: Optimus 2X, Prada phone by LG 3.0, Optimus LTE, Optimus Sol, myTouch Q, Eclipse.

Ezután, jövő év harmadik negyedévében - tehát július és szeptember közt - frissül majd néhány más modell, konkrétan a következők: Optimus 3D, Optimus Black, Optimus Big, Optimus Q2 és Optimus EX."

(#18) vinibali válasza brendoncsopi (#13) üzenetére

vinibali
(PH! addikt)

összefüggéstelen amit írsz. el se hiszem, hogy szerkesztetted :N

BIOS írás, helyreállítás, törlés, mentés! http://vinibali.x3.hu/bios.html

(#19) Boonen007

Boonen007
(őstag)

x10 nem kap frissítést? Szerintetek lesz rá portolva?

Lenovo Z50-75 Windows 10 Home Creators Update - Toshiba Encore WT8-A-102 Windows 10 Creators Update - Apple iPhone 5 10.2.1 - GoPro Hero

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.