Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz AMD Power #26 üzenetére

    Ezt szerintem ma már nem lehet megmondani. van 1-2 modell ahol fel lehet ismerni egyértelműen a másolást de a többségnél nem.Ettől függetlenül az SE hozza a legszebb telókat szerintem.

    magáról a készülékről: ha majd zuhant egy adagot az ára talán lesz értelme, így a p1 odaveri még mindig.a kamera katasztrófa, még a nem AF-es 3megás W mobilok kamerái is jobbak.Még ha üzleti telefonnak is vesszük(bár mindenhol még SE portálokon is azt olvasni hogy ezek nyitnak a fiatalabb nem üzletember réteg felé)akkor is mert akkor ha csak pillanatképek elkapására kell arra meg fölösleg 3MP, így csak csalódik az ember a minőségében még akkor is ha a kategória nem követeli meg a jobb kamerát(mert mint írtam akkor fölösleges 3mp)
    a teljesen kamera nélküli verziót jobbnak tartom, főleg ha az árra is érdemi hatással lesz.
    a lassú cpu és a kijelző itt még éppen csak de elfogadható, viszont az még oké hogy a HSDPA kimaradt de hogy EDGE sincs...

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák