Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shockwave12

    csendes tag

    válasz TheGerike #18 üzenetére

    Ez nem megapixel mizéria, csak lássuk már be ezek a csúcs-telefonok milyen irányba haladnak. Pont ezek a telók lennének hivatottak valamelyest kiváltani azokat a kompakt gépeket. Ha arra nem képes, akkor marad a mókusvakítás besorolás... sorry. Joey-nak igaza van, hogy ha a k850 képe ritka gány az előzőekhez képest, ez vitathatatlan. Azóta érdemi előrelépés SE-nél nem történt. :(

    Igen, nekem is van egy Canon digitális 5Megás gépem, meg vagyok vele elégedve, sőt még örömmel veszem kezembe a filmes Practica tükörreflexest is. De az, hogy én mindíg mindenhova hurcoljam magammal ebben a korban és a lehetőségek tükrében, kicsit irreálisnak tűnik. ;)

    Mint fentebb leírtam meg vagyok elégedve a k800-asommal (leszámítva a döglődő hancúrlécet, és az exponáló gombot), de kicsit kétkedve fogadom az olyan csúcstelefont egy csúcsgyártótól, ami effektíve egy olyan fegyvertényre épít melyet bizonyítottan más, piaci szereplő überel (ha nem nyers erő, hát máshogy) netán már überelt is. :U

    Részemről a téma lezárva, a telefon maga szép, és tutira lehet használni telefonálásra, csak ha valaki aztmonja erre, hogy "profi" fotózásra kihegyezve (mert ugye ez cybershot, nem snapshot), akkor el lehetne várni tőle olyan értékeket, amivel alá lehetne eme állítást támasztani (Nem tükörreflexes és 60lencsetagos objektív, de a realitás határán belül maradva).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák