Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nietzsche_

    tag

    válasz modeart #98 üzenetére

    Értem én, hogy ebből jön sokaknak a működéshez kellő juss, de nem érdekel... A nagy számok törvénye alapján rákattint a célközönség (aki nem foglalkozik ilyen jellegű kategorikus tiltásokkal), de azért nekem hagy legyen meg a szabadságom, hogy nem kérek az arcomba villogó magánszférámat sértő reklámokból... :)

    S hagy legyen már meg a véleményem - mely szerint ebből nem kérek (/a lehető legkevesebbet kérem). Nem kell mindenkinek egyenrobotként gondolkodni és a te véleményedre bólogatni (ha megengeded én másként gondolkodok erről). Tv-ben is javarészt emiatt nem nézek filmeket. Idegtépő a reklám tömeg - de ha valakinek az ingerküszöbén belül van úgyis megnézi - mindezek ellenére - így is az érintett filmet/műsort.

    Képzeld el a betűk egymásutániságából eredő hosszabb szövegek olvasására is képes vagyok legyen az egy teszt, egy hír, vagy akár egy-egy hosszabb könyv. S képzeld olvastam már tesztet is, akármennyire is leakarod sarkítani az interpretációs képességeimet. - s képzeld tisztában vagyok az internetes/szoftveres bevételek miértjeivel is. A fogyasztói társadalomban viszont túl sok már az ingerbombázás sokszor parasztvakító reklámok tömegével. Legalább a szórakozásomban próbálom ezt a lehető legkevesebbre redukálni, mert úgysem az alapján fogom eldönteni, hogy mit akarok fogyasztani és mit nem, hogy mire van szükségem, s mire nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák