Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alarikman

    senior tag

    válasz tomboy0013 #23 üzenetére

    Pont most terjedt a hír, hogy a Xiaomi átáll két fő verziós frissítésre. A Note 5 topikjában is sokan örültek, hogy lesz Android Pie(9) is. Szóval aki fanyalog, az adjon egy képzeletbeli piros pontot a Xiaomi-nak. :)

  • Solarplexus

    újonc

    válasz tomboy0013 #69 üzenetére

    Szia Tomboy!

    Ne is foglalkozz vele tomboy0013, valóban nem neki írtam az utolsó válaszomat, hanem azoknak, akiket érdekel, hogy mi is az igazság ez ügyben. Ettől függetlenül, még mindig fenntartom, azt amit írtam, hogy ha valaki meggyőző érveket és tényeket hoz fel a témával kapcsolatban, akkor hajlandó vagyok változtatni az álláspontom vagy elismerni, hogy én tévedtem.

    DLAJ sajnos alkalmatlan az értelmes, termékeny vitára, de remélem sikerült valakinek segítenem, hogy valamivel világosabban lássunk az ügyben.

    Én már csak azt mondom, amit bölcs pszichológia tanárom mondott nekem többszörös is: " András fiam, mindenki jó valamire, ha másra nem, hát NEGATÍV példának! "

    Szerintem DLAJ-nak bérelt helye van, a lapos föld hívők táborában!

    Ui.: Tudod, csak halkan mondom, nehogy meghallja (bár "biztos" nem is olvassa el ezt :) ), lett volna egy pont, ahol értelmes ellen érveket hozhatott volna fel, de ehhez egy kicsit VALÓBAN el kellet volna mélyedni a témában. Ugyanis több helyen olvastam (de, sajnos nem igazán mérvadó helyeken), hogy a Snapdragon 660 nem tud kezelni 48 MP-es képeket (fizikailag nem képes rá). De ez a vita, egyenlőre még egyáltalán nincs lefutva, szóval várom a végét. Bár ez engem egyáltalán nem befolyásol, mert mind tudjuk, a kép minőséget, nem elsősorban a pixelek száma határozza meg, erre szinte végtelen sok példát lehetne felhozni. Ettől függetlenül, bár soha sem volt Xiaomi/Redmi telefonom, nagyon ígéretesnek tűnik és várom is a Globál verziót, függetlenül attól, hogy hány megapixeles.

    Üdv.: SolarPlexus

Új hozzászólás Aktív témák