Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Williamgrant #8 üzenetére

    Nézd , teljesen elfogadnám ezt a magyarázatot abban az esetben ha ma minden 10 telefonból 9 icipici lenne , hogy elférjen a zsebedben. De könyörgöm , majdnem az összes flagship telefon nagyobb mint ez a telefon kinyitva. Tehát akkor most vagy az van, hogy a fél világ nem tudja hova rakni a telefonját jelenleg , vagy az hogy ez a magyarázat az erőlködés. Értem amit mondasz , csak ez akkor lenne egy probléma megoldása ha jelenleg hegyekben állnának a 6"+ telefonok elfeledett raktárakban mert a kutya se venné , hisz "nem fér el nála". De erről szó sincs , úgy viszik az emberek a 6"+ telefonokat mintha legalábbis muszáj lenne , több százmilliós nagyságrendbe fogy ez a méret. Akkor ez a telo most mit is old meg ?

    Egyébként pedig tetszeni tetszik , csak nulla funkciója van annak , hogy össze tudom hajtani viszont cserébe dupla annyiba kerül mint egy abszolút high hend telefon (miközben ez amúgy nem az) és mellette nagyságrendekkel sérülékenyebb , gyakorlatilag egy tech demo amiről semmiféle hosszútávú tapasztalat nincs , az értékvesztése látatlanban is brutális (tekintve hogy kvázi nem létezik a piac amit támad) , szóval elég sok dolog szól ellene és egyszerűen nem értem mi szól mellette. Mert az egyetlen amit fel tud mutatni, hogy adott esetben fele akkora tud lenni mint a mostani telefonom vagy a Te mostani telefonod vagy a fél világ jelenlegi telefonja. Na de hát a mostani telefonom is viszem magammal , ahogy mindenki más is , tehát valahogy mégiscsak elfér mindenkinél , vagy rosszul látom ?
    Jól néz ki ez a cucc, nagyon is jól , csak éppenséggel konkrétan nem létezik az a probléma amit ez meg akar oldani.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák