Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SShadow

    aktív tag

    válasz oszi666 #24 üzenetére

    "A birka az aki nem tudatosan nem saját igényeinek ( pénztárcájának) megfelelően vásárol szerintem."

    Ez nagyon nagy igazság, csak az a probléma ezzel hogy a VALÓSÁGBAN ez pont nem így működik:(((
    Itt a fórumon hozzáértő emberek vannak akik ismerik a modelleket, tudják az adott OP rendszer előnyeit, hátrányait, de ez a réteg elenyésző azokhoz a tudatlan emberekhez akik csak bemennek és levesznek a polcról egy telefont.

    Pár napja néztem egy MA TV videót és pont azt boncolgatták egy telefon bemutatója alatt hogy az ÁTLAG USER 80%-a szinte tisztában sincs a telefonja pontos konfiguráicójával: kijelző felbontás, SOC, RAM méret, stb
    És ezt én is tapasztalom van egy csomó ismerősöm akik 5éve még OP rendszer nélküli NOKIA-kkal meg SAMSUNG-okkal rohangáltak most meg Almás telefonjuk van.
    KÉRDEM ÉN MINEK 5ÉVE MEGFELELT EGY TELÓ WIFI, NET, MEG MINDEN NÉLKÜL????
    Akkor nem nézte meg naponta a Facebookját vagy IWIW-ét vagy azóta megvilágosodott, kinyílt a HARMADIK szeme hogy neki egy ilyen telefon kell???

    Sőt tovább megyek én most 30éves vagyok nekem 2004-ben már SYMBIAN-os telóm volt(NOKIA 3650) azóta tart nálam ez a mizéria. Nekem ne akarja megmagyarázni senki hogy milyen egy "OKOSTELEFON" akinek az első ilyen készüléke egy 3G vagy 3GS volt!

    Azt aláírom hogy sokmindent tett az APPLE a fejlődésbe, de ne felejtsük azt sem hogy honnan indult az egész és kiknek köszönhetjük hogy most ilyen telefonokat használunk.
    Ez KB olyan mintha a 80-as években kitört C64 lázat egyszerűen kitörölnénk a számítástechnika történelméből!!!!!

    Ebből az egészből csak azt akartam kihozni hogy vannak olyanok akik figyelemmel kísérik a mobil kommunikáció fejlődését és TUDATOSAN választanak készüléket és vannak azok akiket egy MÁRKA vagy egy REKLÁM már levesz a lábukról:((((
    Nekik álltalába lövésük nincs miről van szó csupán a HYPE meg a TÖMEG van rájuk hatással!!!
    Ez ugyanúgy vonatkozik egy ALMA FAN-ra mint egy GALAXY-ra!!!!!!!!!!

    Szerintem a jövő teljesen más képet fest majd jönnek a KÍNAIK és véget fognak vetni a NAGY CÉGEK uralmának. Egyre jobb készülékeket gyártanak és az ára a töredéke!Gyakorlatilag mindenhez hozzá tudnak jutni és legyártani milliós tételbe szinte fillérekért!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák