Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    Nem igazán értem ezt a vergődést a topicban (persze ehhez vastagon hozzájárul a tutkó clickbait, flamewart generáló címadás is). Értelmező olvasás megy? Hadd emeljem már ki a "hír" lényegét:

    Elemzők szerint az Apple úgy szándékozik áthidalni a vélhetően hamarosan kiépülő, új jogi környezet jelentette akadályokat (valószínűleg mindenkinek evidens, hogy nem a Lightning lesz a legkisebb közös többszörös), hogy konkrétan nem ad semmit a készülékekhez. Persze ez majd az iPhone 12 széria bemutatóján fog kétséget kizáróan eldőlni, de több szempontból is ésszerű lépés lenne a gyártó részéről.

    Miről is beszélünk?!? :U

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Egon

    nagyúr

    válasz .Szaki. #248 üzenetére

    Nekem az a tapasztalatom, hogy a relatíve idősebb (50+) korosztály vonatkozásában még megvan a státusszimbólum jellege az almás termékeknek, ami vélhetőleg arra vezethető vissza, hogy amikor bejöttek ezek a termékek, kis hazánkban még valóban alkalmasak voltak erre a szerepre, mind az áruk, mind az elterjedtségük okán.
    Van aztán olyan kollégám is, aki már csak hobbiból melózik (kétszer olyan drága kocsival jár, mint a CEO), neki mindig a csúcs iPhone-ja van, de mivel másban nem felvágós-rajkodós típus, szerintem neki az ökoszisztéma tetszik, és pont lesz*rja hogy mennyibe kerül, meg hogy kinek mit jelent.
    A magam részéről kacérkodtam a gondolattal, hogy belépjek az almás táborba, de volt 1-2 negatív tapasztalat a környezetemben, ami elriasztott, úgyhogy maradok droidos vonalon (bár a kisméretű készülékekből komoly hiány van sajnos).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák