Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz joey04 #325 üzenetére

    Igen az, és azért írtam azt, mert azt még megvettem, és tisztában vagyok azzal, hog, az tuti jobb volt a SD-nál. De egyben az is volt az utolsó felsőkategóriás telefonom, mert minden igényemet (az enyémet) teljesítette. Onnantól kezdve maradnék azon a szinten, mert a mostani felsőkategóriás soc-ek, legyen apple, SD vagy exynos, számomra olyanok, mint a lamborghini, ferrari, porsche trió, miközben csak munkába járok vele.
    És ez egy nagyon jó hasonlat is egyben, mert a note 5 felér mondjuk egy 20 éves BMW-vel, amit összehasonlítunk egy mai, ugyanolyan erős suzukival: a note 5 a maga 4GB memóriájában fixen ott volt a fényképezőgép, azonnal tudtál bármikor fényképezni, egy szempillantást sem kellett várni, miközben egy mai sziamiáúnak van 6-8GB ramja, de mindent kilő, és másodpercek telnek el a fényképező program elindításáig.
    Hogy az iPhone-nál ez hogy van, azt nem tudom, sosem próbáltam, és valójában azért nem izgat, mert az egy iPhone árát már rég elköltöttem a play áruházban (google store-ben), és nem kezdeném előlről. És csupán azért kezdtem androidon, mert az apple féle 3,5" a tökéletes méret nekem kicsi volt, és voltak nagyobb alternatívák. (akkoriban egyetem mellett pizzafutár voltam Pesten, és ismeretlen városban a minél nagyobb gps fontos volt. Az egyedi gps-ek meg felértek egy okostelefon árával)
    Hozzáteszem, pl. a hsz-eim legalább 99%-a mobilon íródott (még egy SE P1i-vel kezdtem, ami mai napig a nagy kedvencem lenne) , youtube, twitch, és végtelen tartalomfogyasztás megy most egy 6"-os 16:9-es telefonon, ami 80mm széles, elforgatva ilyen magas. Sajnos ennek még mindig nincs igazán konkurenciája (kivéve pl. a mi max 3).
    És, hogy a témához is szóljak, letojom, hogy van-e töltő a telefonhoz, ha nincs, veszek egyet, mint ahogyan elfogadom, hogy a legtöbb elektronikai cikkhez nem adnak elemet. Aprópénz maga a vásárolt termékhez képest, és vehetek drága duracell-t, vagy akár kínai sz@rt is bele.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • k-adi

    nagyúr

    válasz joey04 #376 üzenetére

    Mármint jelen állás szerint egy pletyka után ami meg náluk is az.... nem? vagy már megjelentek?

Új hozzászólás Aktív témák