Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dz1989

    senior tag

    Ha 10 év akkor még a Samsung Omnia HD is ide tartozik. Mivel Ma 2019!! Van.
    [link]

    Tudom hogy Symbian os és nem Android os.
    De Nagyon a Toppon volt.

    Vagy ez a cikk 2020-ban lenne helytálló.
    [link]

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

  • dz1989

    senior tag

    Egyébként látszik hogy ovatosan adagolták a funciókat.
    Mivel akkoroban teljes új széria volt így csak más volt mint az előző csúcs okostelok.
    A Galaxy S ben nem volt led vaku valamit csak 5Mp kamerája volt.
    Mert előző évben Az Omnia HD ban volt 8mp + led. De az Omnia 2 is volt led vaku.
    Az Omnia HD ráadásul sztereó hangszórós is volt. Annyi hogy az Omnia HD-t szolgáltatónál nem lehetett kapni.
    A Sztereó hangszóró megint az S9 és S9+ tól tért vissza (kicsit furcsább változatban :F ).

    Egyébként kb az S4 óta azt vettem észre hogy komolyabb fejlesztés igazán 2 évente hoznak. A többi az csak kis bővités (IP67 lett Bővíthető memoriás lett Sztereó lett a hangszóró stb) és külsőben beni változás.
    Mint anno PL. A Nokia 8910-8910i vagy 3510-3510i 6230-6230i stb
    Vagy is S4 egy bővített változat pár dologgal az S5. Az S6 lett teljes más fejleszés. De ugyan így ez az S6-S7
    S8-S9. Ebből látszik hogy kifogyoban vannak az ötletek.

    Amúgy anno volt S2-öm komoly teló volt de az analóg tv kimenetett még beletehették volna(galaxy S volt ilyen szempontból az utolsó)

    Bárki bármit mond de az S3-at találtam a legszebbnek. Amikor kijött azt montam: ez igen. :K

    Az S5-t találtam a legjobbnak mert szinte mindet tudott amit kell. Usb3 IP67 Cserélhető Akku csak az FM rádió hiánya volt gáz.

    Az S6-on tottál kiborultam. :W

    Amúgy kíváncsi vagyok mit probálkoznak ezután hogy ugyan úgy meglegyen az újdonság varázsa.

    Nekem az a meglátásom hogy lehessen újra cserélni az akkut valamit az infrát tegyék újra bele.
    Az FMrádiót sem lenne hátrány de mivel annyi mobilnetett adnak hogy bőven bele fér az online Rádió halgatás is

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

  • dz1989

    senior tag

    válasz eldiablo #32 üzenetére

    A szin miatt abszolút megértem. :K

    Csak anno hogy nem volt bővíthető az ip67 valamit (nehezen tudodtam megemészteni hogy: ) nem cserélhető az akku miatt akadtam ki.

    De az S3 és S4 szin variációk is nagyon jól eltalálták :))

    [ Szerkesztve ]

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

  • dz1989

    senior tag

    válasz Silenzio #82 üzenetére

    10év Galaxy S sorozatának lenne érteleme. Az hogy matematilag kijön a 2019 a Galaxy S10 az már másik szempont. Mivel hogy 2019 - 10 = 2009 vagy is a Galaxy S 2010 ben 0 éves volt, 2011 ben 1 éves.. stb... 2019 ben pedig 9éves.
    Számomra olyan felemás. Meg bárhogy is nézzük a Galaxy S csak 9 éves nem 10.=> hogy a Galaxy S sorozat is 9 éves. 10év Galaxy S termése az már jobban hangzik 2020ban
    Vagyis szerintem ennek a ciknek 2020 lett volna több értelme. (Vagy az Omnia HD is bele kellett volna venni...)
    Szólval szerintem nem a termékciklust hanem 10évet kellett volna jó nézni. 2020 is ugyan annyira egy jó jubileumi szám. Ha pedig kis csalást akarunk vinni a dologba akkor ez mind a Galaxy S11 elött. ;)

    Szerintem az ezred forduló amikor 1999 ból 2000 lett. Szóval 2000

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

  • dz1989

    senior tag

    válasz somogyib #84 üzenetére

    Olvastam. Az sokkal jobban hangzik hogy Galaxy S 10éve. Természetesen 2020 ban.
    Az Omnia HD azért említettem mert ehez a cikhez úgy lenne meg a 10 év. Másik oldalról közelitettem.
    Okés ez a 10. Galaxy S csak szeretnem simán a kerek 10 év jobb lett volna.

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

  • dz1989

    senior tag

    válasz BiP #86 üzenetére

    Értem a termékciklust. Csak zavarohan hangzik. A tényleges évet venni szebben hangzik.
    Meg hamár újságírói pongyolaság akkor ezzel az erővel jobb lett volna 2020ban de a GS11 elött.
    +-1-2 honapon már nem veszünk össze.

    Nem kár fejtegetni mert így mindenki kerek 1000 évet néznek hivatalosan(2000-2001) , amivel nem értek egyet vagy is nem így. Mivel a megkezdett évet nézem vagyis 2000 az már mási évezred(tudom hogy matematikailag 1999 )
    Vagy közelitem úgy hogy: "mostantól kezdjük számolni az időt e-szerint a naptár rendszer szerint. Eltelik 1 év amióta számolják. Akkor ez az 1 év. Utána e a második az lessz a 2. stb..... utána kétezer az lessz 2000
    1 szó mint 100: szóval a 0123 a nézetem.
    Lehet hogy fura de így látom helyesnek.

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

Új hozzászólás Aktív témák