Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Y72

    aktív tag

    válasz nozs23 #49 üzenetére

    Kövezzetek meg de én még S5-öt használok. Már 2014-ben sokalltam kiadnia 140e Ft-érte, így kisajtolok belőle mindent. De bevált, van belőle 2db is. Az akku cserélhetősége miatt tudom még ma is használni, mert hosszú távon ez a gyenge pont és az újaknak még inkább ez lesz a gyorstöltés miatt. 3 akkut cserélgetek és van amelyik nem sokat bír már, ezek után nem szívesen vennék beépített típust. Emellett környezettudatosság miatt sem akarok venni másik telefont, amíg ez működik.

    A lényeg hogy nem szabad szoftvert frissíteni mert attól lassul be. Volt időszak amikor a googlemaps szinte használhatatlan volt, akkor elgondolkodtam a cserén, de az utóbbi verziók begyorsultak és megint jó minden.
    Amúgy mindenre elég, mai középketagóra szintjén van, Pl. J5 (2017) nagyon hasonló teljesítményű.
    A műanyag miatt is jó, mert könnyű, sokkal könnyebb a fémkeretes telefonoknál.
    A fényképező minőségében pedig én nem látok eget-verő különbséget egy S10-hez képest sem, ami miatt megérné a pénzét. Alig fejlődött valamit. (Csak a GSMarena összehasonlító teszteteket néztem, de mivel van rendes fotómasinám inkább az a mérvadó.)

Új hozzászólás Aktív témák