Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imi3est

    csendes tag

    válasz Kansas #65 üzenetére

    Oké, látom azon lovagolsz hogy a végtelen az sokkal nagyobb mint egy rohadtnagy szám. rendben, ebben egyet is értek.(nem a lovaglással hanem azzal hogy a végtelen nagyobb mint egy nagy szám) Bár már kezdesz átmenni lekezelő stílusba: "OLED rajongó kicsi szívedet". nem vagyok semmilyen rajongó, csak nem értem a környezeti háttérfényt miért kell beleszámolni a kontrasztba. Ha nincs háttérfény akkor az oled-nek nincs szürke színe, mert nem bocsájt ki fényt. (ellentétben egy ips-el) Ehhez képest a fehér képpont fényereje ha nem is végtelen, de egy nagyon nagy szám. Pontosabban igazából végtelen(bármennyire fáj a kicsi szívednek), mert egy bármilyen fényerő végtelenszer nagyobb a nulla fénynél. De akkor definiáld már nekem a kontrasztot légyszíves. Milyen környezeti fénynél méred? Úgy látom itt a vita azon van hogy te beleveszed a kontrasztba a környezeti háttérfényt, szerintem meg nem kellene belevenni hanem egy másik mérőszám kellene hogy mutassa hogy mennyire veri vissza a környezeti fényt a fekete képpont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák