Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Polllen #25701 üzenetére

    Mondjuk ha neked a multimédia nem fontos annyira, akkor baromi könnyű helyzetben vagy.
    Az aspektusodból szemlélve egyből rohannék egy Desire HD-ért. :DDD Nem túl erős multimédiában, de szép és igényes. A térerő problémából kizárt hogy flame legyen. :U
    De azt elmondom hogy legalább annyira stabil a térerőm mint Wave-nél, és legalább annyira jó a beszéd ill. a vétel minősége is min Wave-vel. Lehet vidéken más lenne a helyzet, de én pesten élek, és csak a szubjektív tapasztalataimról tudok beszámolni. Eddig itt nincs térerő gondom. ;)
    Becsülöm a kitartásodat, kitartásotokat, de sajnos én 1 csalódást követően a második ill. a harmadik megoldhatatlan WTF szitu után, amik számomra fontos funkciók természetesen, erősen kezdem lebeszélni magam az éppen aktuális teló használatáról.
    Így volt ez az összes dél-kóreai modellel az elmúlt időszakban (sajnos). Bár az SE és a Nokia telók olyanok amilyenek, de sosem futottam bele megoldhatatlan szitukba amikor használtam őket mint a dél kóreai gyártók esetében. De persze az is lehet hogy csak szerencsém volt. A másik esetben meg sorozatos pech. De ebben én nem nagyon hiszek 32 évesen. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák