Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsotiabeka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Elég sok idő után váltok erre a telefonra. Én nem akartam érintőset, és a jelenlegi kínálatból a T-nél (mivel ott vagyok előfizus) ez volt normális "klasszikus" telefon meg a Nokia C5 5MP, rövid összehasonlítás után a Samsung mellett döntöttem, mivel kb. ugyanazt tudják. Azért nem szerettem volna plusz 5-et fizetni mert "Nokia" és kinézetre is a Samsung jobban tetszik...
    1, Műszakilag, az említett Nokia telefonhoz képest jól döntöttem szerintetek?
    2, Mivel nagyon rég volt már új telefonom...ezeknek a mostani telefonoknak is ki kell "sütni" az akksiját? Ma kapom meg kézhez....mit kell vele tennem ahhoz, hogy az akksija a lehető legjobb állapotban kezdje meg a szolgálatot a készülékemben?
    3, Tud valaki olyan vezetékes sztereó headsetet ajánlani hozzá, aminek a "belebeszélő" része lehetőleg távol van a füldugótól? Háton fekve is kényelmesen lehessen vele beszélgetni alkalom adtán... :)
    Előre is köszönöm, ha megtiszteltek a válaszotokkal! :)

  • Zsotiabeka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Először is:
    1, Nagyon balf*sz vagyok!
    2, A telefonokhoz is kb. ennyire értek :(

    Samsung S5610-es telefonom van T-mobile előfizetés...én f*sz ráraktam egy Telefonzárat, amit időközben elfelejtettem...
    Mi a fenét tudok így csinálni???
    Nagyon sokat segítene a hülyék felzárkóztatásáért az, aki segítene :)
    Köszi szépen Arcok előre is! :)

Új hozzászólás Aktív témák