Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    válasz air #721 üzenetére

    Igen, ez az az érzés, amit én is éreztem a tarkómban a Samsung tabom miatt. Én is írtam anno nekik, leráztak. Elegem lett...

    Akkor fogadtam meg, hogy ha android, akkor Nexus és vettem egy 32gb-os nexus 7-et. Imádom, de megjegyzem halkan, hogy én különösebb sebességbeli különbséget nem érzek a 7 plus és a nexus 7 közt. Szóval csak azért mert elvileg gyorsabb sosem cseréltem volna le a plus-t, mert szerettem nagyon! De berágattak a hozzáállásukkal. :W
    1-2 napon belül el kell indulni a 4.2.2 frissítésnek nexuson. Csinglingel majd nekem és megkérdezi: telepíti? Persze hogy telepítem barátocskám... És megint csak megjegyzem, hogy szinte 0 különbség van a 4.2.1-hez képest, semmi kiemelkedően extra, hanem egyszerűen csak ennyi:

    Frissít a készülék, törődnek veled!

    És ez a lényeg szerintem. A magyar samsung meg szégyellje magát. :(

    Szóval ha android, akkor nexus. Haverom is eddig szenvedett mindenféle telefonnal, sg2 (bár az még a jobbik eset) htc, sony.. megunta. Megvette a nexus 4-et és azóta hozzá sem nyúl. Feltette a nova launchert és máshoz nem nyúlt 4.x.x -el kaptam meg, fél órán belül 4.2.1 lett a rendszere, most már ő is csak azt várja mikor üzen a cucc, hogy ugyan légyszíves rakd már fel a 4.2.2 -öt.

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák