Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz moonman #2643 üzenetére

    Egy Windows Live, egy Gmail és egy Facebook account volt beállítva. A szinkronizálás idejét nem tudom megmondani biztosan mégse, mert azóta már volt egy hard reset és egy unbranded JK1 felflashelés is, és azóta szűz maradt...

    Megnéztem a fülest is akkor már, tényleg van rajta hangerőszabályozó (+, - és egy felvevőgomb a három gomb a pöckén). Kár, hogy csapnivaló szegény :P

    Nem tudok mit tenni sajnos a reviewkkal (amellett hogy szkeptikus vagyok az "internet video streaminggel" kapcsolatban, azt elég körülményes csinálni pillanatnyilag, a YouTube "kliens" meg trágya minőségű) - én emígy tapasztaltam. Szereztem hozzá tartalékakkut is egyébként, úgyszintén ennyi. Ja és fali töltővel töltö(tte)m szinte mindig, nem USB-ről.

    Ja igen, a sávosodás minden SAMOLED-et érint, csak vannak akik szeretik nem látni vagy letagadni. Illetve az S8500-on a kis képernyő miatt nem annyira feltűnőek a nyűgök, de 4"-on azért már ordít. Konkrétan ezen a hátteren nagyon durván látszik egy méterről is, sajnos nem tudtam jól megörökíteni egyszer se.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák