Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz danilla #1969 üzenetére

    Persze hogy.

    Symbian: minden telefon legalább egy hónapos késéssel kapja meg a frissítést, extrém esetekben akár fél év is lehet a csúszás. Álljon egy példának az E51 (fél év), vagy az N8 (egy hónap, és még bugos is).

    bada: még mindig JF2-n ragadtak a "hűséges" S8500 tulajdonosok, ami a bada 1.0-nak egy bugos szar változata. Azóta már 1.2-nél jár a rendszer és elég sokat fejlődött... Szerencsére több Samsung szerviz nyilatkozta azt, hogy a házi frissítéstől nem veszik el a garancia. Szerintem ez az O7-re éppúgy igaz.

    BB OS: Itt is felesleges lenne konkrét eszközöket megnevezni, mert sokféle van, én a 8520-nál tapasztaltam a verziószámok teljes káoszát.

    Ja és nem vagyok paranoiás, csak a rózsaszín ködtől vérszemet kapok. Szerencsére egyáltalán nem érint a kérdés, mert telenoros vagyok, és JK1-em van kapásból.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák