Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • engusz

    veterán

    válasz Dave™ #16774 üzenetére

    Így van, nálam is tünetmentes. És még most is, hogy egyre több a homebrew alkalmazás. Egyedüli hibaként a nem frissülő csempék szokták borzolni a kedélyem. Pl. a foursquare rendszeresen csinálja. Próbáltam a telefont újraindítani, ill. a újra kitűzni a főoldalra a programot, de eredménytelenül. Aztán egyik este unalmamban elkezdtem átrendezni a csempéket (főleg használati sorrend szerint, hogy minél kevesebbet kelljen görgetni a sokszor használtakhoz), ekkor került új helyre néhány olyan, ami korábban "befagyott". És láss csodát, az új helyen újra elkezdtek működni.

    Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

  • spider80

    őstag

    válasz Dave™ #16774 üzenetére

    Sajnos én is hasonlókat tapasztalok: legtöbbször valami app indításakor történik újraindulás: csak fekete képernyő,aztán egyszer csak restart. Szerintem sem normális,viszont ismerem a szervízt,ilyen miatt nem érdemes beadni,mert csak szoftvert frissítenek rajt,és visszakapod. rakhatsz rá minden programot újra,és úgyan úgy újra fog indulgatni. (Előtte egy samsung wave-em volt hasonló problémával,csak az akár menüben lépkedve,vagy pl sms írás közben is újraindult akár napi 3x is. 4x voltam vele szervízben,3x csak szoftvert frssítettek,meg küldtek papíron teszteredményeket,hogy minden érték tökéletes. Aztán 4. alkalomra flasheléssel direkt téglát csináltam belőle,hogy be se kapcsoljon. Bevittem,hogy nem tölt,meg kikapcsolt reggelre :) Ekkor cseréltek benne alaplapot,ez 1 teljes éve volt,azóta nem indult újra)

    Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

Új hozzászólás Aktív témák