Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RevolutioN2

    tag

    Sziasztok! Beszereztem sikeresen egy T-s Omnia 7-et és lassan egy hete örömmel használom. Az első napon megcsináltam a JIG-es JK1 frissítést, utána ZUNE-al azonnal ment is rá a februári frissítés (7008). És itt jön a bibi, azóta próbálkozom a NoDo feltelepítésével mindkét általam ismert módon (az időzítős, amikor a telón kell kilőni a netet, valamint a 3 másodperces számítógépen neteltávolítós módszer). Mindkettővel körülbelül 100x próbálkoztam. Az utóbbinál elindultam 1 mp-ről és tizedenként mentem felfele eljutottam addig, hogy 3.4 tizednél még connection error a felirat 3.5-nél pedig már up to date. Semmi... Már elkopik a kábel a gépben :D Próbáltam ugyanezeket úgy hogy tűzfalban tiltom a netet. Próbáltam úgy hogy a hálókártyát tiltom, semmi... A rendszeren Win 7 64 bites van, AVG antivírussal, a netet pedig egy TP-link router osztja kábelen keresztül. A rendszerekben (teló és számítógép) magyar régió van beállítva. Mi lehet a probléma srácok? Könyörgöm segítsen valaki :D Nem vagyok analfabéta, a Jiges megoldás is másodjára ment. Nem tudom mi lehet, én a Windowsra gyanakszom esetleg a routerre hogy valamit blokkol.

    Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

Új hozzászólás Aktív témák