Hirdetés

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

  • A KINGPIN kártyák visszatérnek a PNY égisze alatt

    ph Ez sajnos azt jelenti, hogy ezzel a fémjelzéssel már alaplapok sem jönnek majd az EVGA-tól, de a high-end GPU-k elkötelezett hívei dörzsölhetik a tenyerüket.

Új hozzászólás Aktív témák

  • CSiiBI

    csendes tag

    Sziasztok!

    Elég új vagyok WP7 körökben!
    Mostanában gondoltam, hogy beruházok egy ilyen rendszerű telefonra!
    Lumia 710-et nézegettem eddig, de valami oknál fogva a T-mobil visszatette kínálatába az Omnia 7-et, 6000 HUF-os árkülönbséggel!

    Tudom az Omnia még első generációs kütyü, viszont anyaghasználatában, képernyőméretében, és minőségében klasszisokkal jobb. Viszont ugye órajelben gyengébb! Ez a két telefont egymás mellé téve mennyire érezhető??

    Nem szeretnék mókolni rajta semmit! Ha felkerül rá a 7.5 akkor ugye magyar nyelvű lesz a telefon?? Illetve Ez is megkapja ugyanúgy a frissítéseket mint egy újabb generációs WP7 mobil?? Tehát összességében van bármilyen szoftveres hátránya az újabbakkal szemben?

    Tudom, hogy Omnia 7 fórumba írok, és lehet némi elfgultság, de melyiket érné meg jobban megvenni jelenleg??

    A válaszokat előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák