Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    Szerintem a hajtogatható eszközök rejtett konstrukciós hibája, hogy lehet őket hajtogatni.

    De az is lehet, hogy ez egy konkurencia elhullató akció.
    Költsön el a kis költségvetésű konkurencia erre pár millió dollárt, mert én azt mondom, hogy még tudom csinálni. Sőt, ellopták a technológiát.
    Aztán meg vissza vonom, míg nem késő, mert inkább a prémium érzés a lényeg, és így a másodvonalbeli gyártók készülékeit is eleve ferde szemmel nézi a piac (nettó bukás az egész) Akár kifelé, akár befelé. Előbb utóbb megfárad valami. Mert hiába a teszt 1 vírus/m³ -es légtérben. De mi jellemzően nem.igy használjuk a készülékeinket.

    Mert van Zsebpiszok, meg Maxigáz, sőt Popocici is.
    ;]
    [Aki még túl fiatal, az használja a linket]

    De az is lehet, hogy ez egy konkurencia elhullató akció.
    Költsön el a kis költségvetésű konkurencia erre pár millió dollárt, mert én azt mondom, hogy még tudom csinálni. Sőt, ellopták a technológiát.
    Aztán meg vissza vonom, míg nem késő, mert inkább a prémium érzés a lényeg, és így a másodvonalbeli gyártók készülékeit is eleve ferde szemmel nézi a piac (nettó bukás az egész)

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák