Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz castor84 #837 üzenetére

    Üdv !

    Én a napokban lettem 1 ilyen telefon tulaja így friss tapasztalatokat oszthatok meg veled.

    Előnyök: A T-mobile kínálatában már 62000 Ft-ért is hozzá juthatsz ami nagyon jó ár 1 ilyen telefonért. A rendszer még manapság is elég erős, ami kell az fut rajta fele annyiért mint 1 s2-n.
    Karcolódni maximum a "króm" szegély karcolódik ha nem vigyázol rá, a kijelző gorilla szóval ezzel nem lesz gond. (értelemszerűen nem ütésálló)
    Összeszerelés korrekt, én pl. kifogtam 1 hibás készüléket, ha megveszed nyomkodd meg jól a hátlapot és a keretet körben és ha nem tapasztalsz hibát akkor van 1 jó kis telód.
    Frissítések terén már kicsit gázosabb a helyzet jelenleg a legfrissebb hivatalos android a 2.3.6, de a 2.3.3 -al sincs semmi baj. Főzött ICS Rom nagyon még nincs rá, de ha netán rászánod magad hamarosan az is elérhető lesz. Az alap rendszer pedig elég stabil, a CPU teljesítménye bőségesen elég, mindössze a RAM mérete hagy 1 kis kívánni valót maga után.
    Az akku elég jól bírja, ha rendesen be van állítva a teló (netes frissítések, stb. kikapcs), fényerő nem maxon. Ha nem játszol rajta folyamatosan kibír 1 napot, de minden este számíthatsz a töltésre.
    Anyagminőség közepes, mivel a hátlap 1 nagy darab fényes műanyag ami nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat.

    Mindent összegezve mégis bátorítalak a vételre, mert ár-érték arányban nagyon jó és az android a jelenleg legjobban testre szabható rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák