Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz dokee78 #6 üzenetére

    Nézd csak meg a benchmark eredményeket, a CPU számítási teljesítménye kifejezetten jó. Nem vártam ilyen Linpack pontokat. Szerintem ez korrekt hardver, a RAM mérete megint dicséretes. Hál' Istennek nem 512 MB RAM, JB alá azért kell ez. Így már lehet vele normálisan multitaskingolni. A kamera nem egy nagy durranás, de hozza az árkategória képminőségét (most már tényleg kéne valami konkrét összehasonlításra alkalmas téma a szerkesztőségbe, mert baromira gáz, hogy egyes modelleket lehúznak a szerkesztők, másokat meg ugyanolyan képminőség mellett dicsérnek, szerintem nem szarabb ez, mint az árkategória átlaga). Igazából a kijelzőbe lehet szerintem belekötni, viszont cserébe kap az ember egy megfizethető kétkártyás okostelefont egy nagy nevű gyártótól, akinek még értelmes szervizhálózata is van itthon. Nem értem a fikát. Nem kiemelkedő modell, de nem is olyan szar...

    (#23) osztraksajt
    Cseszheti az ember a kétmagos MTK SoC-ot, ha egyszer nincs normális szervizhálózata itthon a gyártónak. A szoftveres támogatást hagyjuk, ebben a kategóriában a Samsung se jeleskedik, csak a zászlóshajóknál. Szerintem ennyi pénzért vállalható ez.

    szerk.: Ráadásul azokban nem nagyon van 512 MB-nál több RAM, ami többet számít, mint a magok száma. Átlag feladatokra elég ez a SoC.

    (#28) atee
    Vagy az, akinek kell egy kétkártyás okostelefon alap dolgokra, de nem bízik a dzsunka gyártókban. A HTC Desire semmivel nem volt erősebb, mint ez, akkor pedig mindenki behugyozott örömében. Telefonálni, szöveges üzeneteket írni, böngészni, kommunikálni nem rossz ez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák