Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz osztraksajt #46 üzenetére

    Ismerem mindkét típust. Ettől függetlenül külföldről kell rendelni, tehát nem tartozik az itthon is könnyen beszerezhető modellek közé. Az itthoniak közül nem kapsz jobbat ennél.

    (#48) kelly416
    Olvastam, de hogy jön ide egy 100 ezres készülék? Te bevállalnád azt 100 rugóért? Mert én nem. Két oka van. Annyiért nem vennék telefont. A felső lélektani határ nálam 70 (nagyon maximum 80). A másik az, hogy ez rengeteg pénz egy kínai telefonért. Ott van pl az Optimus 4X, olcsóbb és a gyártónak neve is van, előbb vennék egy olyat, mint az Oppo termékét. Egyszerűen nem bíznék meg benne (meg úgy a magyar userek döntő többsége).

    Akksi. Hm... Nekem eddig egy telefon se bírt többet 1 napnál, ha értelmesen használtam. Nem is fognak, az okostelefon az ilyen, mind tudjuk. A tesztelő 1 napot írt, nagy problémát nem látok ezzel. Az 1300 mAh nem sok, de szerintem kb tök mindegy, hogy 1300, vagy 1500 (ugye az utóbbi egy elég általános kapacitás), az a 200 mAh pár órát jelent készenlétben. Igazából a Razr Maxxról kéne példát vennie a gyártóknak.

    (#49) FireFox1996
    Mondtam már, hogy képben vagyok ezekkel kapcsolatban.

    Bakker ezt nem hiszem el! Emberek, olvassátok már el, amit írok, legyetek szívesek. Nem a kínából rendelhető telefonokkal kell ezt versenyeztetni, mert az baromira nem alternatíva a legtöbb vevőnek. Az itthon is kapható (nem rendelős, nem ingyenposta, nem Oppo, nem Jaiyu stb.) kétkártyás telefonok közül ez egy teljesen átlagos darab. Nem tűnik ki semelyik irányba se. Nem szar, de nem is nagyon jó ajánlat.

    (#50) dreamdancer
    Én se vennék ilyen kijelzővel telefont (az akksi még elmegy). Nekem kicsi ez a méret. A felbontás sem jó, de megint csak azt tudom mondani, hogy ebben az árkategóriában ez van. A többi nagyobb gyártó sem pakol 4 hüvelykes WVGA paneleket a belépő telefonjaiba (sajnos).
    Az Y300 meg tök frankó, de azon az egy modellen kívül nem tudsz más belépő szintű telefont ennyiért. Az most egy kiemelkedően jó ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák