Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Legendas #4006 üzenetére

    Tényleg nem olcsó... Aki egy kiforrott rendszerről jött át, akár WearOs-os, akár a Tizen, nem könnyű ezt a nyögvenyelős időszakot elviselni.
    Viszont a témaindÍtó cikk rögtön azzal kezdte, hogy "próbawearzió". Igen, az.
    Gondolom, sem a Samunál, sem a Google-nél nem vakargatják semmijüket, nekik is az az érdekük, hogy flottul menjen minden.
    Viszont nem bánnám, ha néha-néha eszébe jutna a fórumozók egy részének, hogy nemrég egy telefon nem tudott annyit, mint most ezek a pici csodák. Hibák ide, bugok oda, én lenyűgözve nézem az órát, és elismeréssel gondolok azokra az emberekre, akik ezt képesek voltak megálmodni, megtervezni és megvalósÍtani.
    Na, ez kicsit lÍraira sikeredett, lényeg hogy biztosan eltelik még jócskán idő, amÍg ugyanolyan stabil, megbƗzható lesz, mint a Tizen.

    Én is kikapcsoltam amúgy a csuklóemelésre ébredést, bekapcsoltam az érintésre ébredést és működik.

    Egyébként komoly sportcélokra Garmin, orvosi célra: orvos (én semmilyen kütyüre nem merném bÍzni pont a szÍvemet, stressz esetén frászt kapnék egy riasztástól...márpedig stressz van...).

Új hozzászólás Aktív témák