Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luser2000

    addikt

    válasz csalafinta65 #257 üzenetére

    Rég óta kínlódom egy billentyűzetes problémával. A ROM cserétől vártam rá megoldást, mert úgy tűnt, hogy csak az én ITV fw verziómmal csinálja és a fórumozók nem találkoztak még a hibával saját gépükön.

    Mivel sehol nem találtam élő embert, aki cserélt volna már ROM-ot, így elszántam magam rá én. Vettem egy nagy levegőt és ODNI-al feltettem az ITV helyére a XEH variánst.

    Nagy szerencsére nem hülyült meg / nem mászott el a CSC kód (ettől féltem igazán az ilyen egy fájlos megoldásoknál, mert korábban a Note3-nál alaplapot kellett cserélni). Úgy tűnik, hogy a KIES3 és minden más program számára lett egy (szoftveresen) teljes értékű magyar készülékem.

    A legnagyobb meglepetésemre azonban a hiba megmaradt. Ékezetes betű írásakor a Samsung billentyűzet ugyan úgy kint hagyja a karakterválasztó panelt.

    Ezek után teljesen tanácstalan vagyok.

    Innen a fórumból azt a visszajelzést kaptam, hogy senkinek nincs ilyen problémája. Gondolom van köztünk olyan, aki hivatalos magyar forrásból származó készüléket használ gyári szoftverekkel.

    ....

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Új hozzászólás Aktív témák