Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Somatom #35 üzenetére

    Nagyon ritkán értünk egyed, de most igen. :DDD

    Vannak amúgy speciális esetek, mint részben a tied, amikor egyesek számára kiváltja, de többnyire vagy az egyik vagy a másik kényelmetlenebb az adott feladatra, már pusztán a forma miatt.

    #37: Fú, hogy imádtam a Sony Z4 Tab billjét. beleraktad és képzeld megállt benne mint egy laptop és még értelmes touchpadje is volt, miért is csinálna bármi olyat? :(

    #36 nozs23: Az gondolom felettébb nem zavar, hogy a MacOS semmilyen touch inputot nem támogat, és a felülete 20éves semmilyen formában nem érintéses vezérlésre van kitalálva. Nem tudom vagy 8éve mondogatják, hogy jöjöjöj, csak épp nem jön...
    Nézzük meg milyen elképesztő sikeresek a Windows tabletek, az alkalmazások töredéke támogat touch inputot, legjobb esetben is tollat, a túlnyomó többség használatlan érintés vezérléssel, és maga az OS felület is ahogy Mac esetében is. És akkor a felbontások és skálázódás miatti problémákról semmit nem mondtam, és ez nem az OS hibája, hanem az appoké amik semmilyen formában nincsenek erre felkészítve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák