Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90546688

    törölt tag

    válasz bkiky01 #276 üzenetére

    Jól döntöttél (szerintem). Én 2013 óta használok iPad-et (is). Összesen kb. 3.000 Ft-ot költöttem az AppStore-ban és minden megvan ami csak kellhet. :) Minden nap vannak appok, amik ingyenesek egy rövid ideig (egy magyar weboldal közli mindig az aktuális listát). Én az iPad mellé nemrég vettem egy Lenovo D330 2in1 eszközt, de visszavittem, mert nem vált be. 3 dolgot hiányolok mindössze az iPad-ból. 1: Hogy a Lighning csak a Lightning-USB 3 kameraadapterrel kezel külső merevlemezt és pendrive-ot (ez a 2018 és 2020-as Pro [Type-C-s] modellekre már nem igaz). 2: Nekem egyedül a gyári Zene app vált be ahhoz pedig (hogy a saját dalokat lejátszam vele W10-es iTunes kell). 3: Nincs rá torrent kliens. Ezeket oldottam meg egy Android rendszerű tablettel (kiegészítésnek [arról megy a zene, van rá ugyebár Torrent app és Type-C] )mert nekem személy szerint így minden igényt kielégít a két eszköz. U.i.: Egészséggel használd az iPad-et. A Smart Keyboard-al pedig tényleg szinte egy laptop (ha torrentezni nem akarsz [bár arra is van megoldás weben keresztül, csak macerásabb mint pl. egy iTransmission segítségével lenne]).

    Üdvözlettel: Péter

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák