Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Robertoq #39 üzenetére

    Az androidos tabletek gyártóinak nincs annyi idő optimalizálni, kemény a verseny, tolni kell kifelé a modelleket

    Akkor legyenek szignifikánsan olcsóbbak.

    iOS előnye az idő, ne a 4.3-as hasonlítsuk össze az android 2.3 vagy a Honeycomb-ot

    Ööö, senkit nem érdekel a verziószám, most versenyeznek, nem tavaly meg nem egy év múlva. Most kell a vásárlót meggyőzni, most kell a vásárló pénze. Másrészről meg hatalmas pofával jönnek ám ezek, a Motorola pl. olyan reklámokat adott le a Xoomhoz, hogy ihaj (volt egy-kettő, ami tényleg jó is volt), aztán amikor egymás mellé lett rakva a Xoom meg az iPad2, hát mindjárt nem volt akkora a mellény.

    Illetve megnéznék egy iOs-t pár különböző hardveren mit produkálna!

    Én meg egy Androidot, ahogy egy 2011-es csúcs hardveren végre nem akadozik, meg lassul be :P

    Nemrég 2 hétig tesztelés miatt használgattam egy iPhone 3-at és nagyon kényelmetlen volt

    Van annak nagyobb baja is annál, hogy neked kényelmetlen (én pl. utálom az iOS-t, de kényelmetlennek sosem mondanám), de itt most pusztán az optimalizációról van szó, nem arról, hogy melyik szoftvergyártó milyen filozófia szerint készíti a gépeket. Az árak ekvivalensek, mégis az egyik akadozgat, a másik meg nem.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák