Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goom

    senior tag

    Tisztelt fórumtársak, ajánlásomra öcsém ma vett egy ilyen készüléket a T-nél. Én SGS2/ICS-t használok, és bíztam benne, hogy - amíg nem lesz JB - frissíteni tudom neki 4.0.3-ra a 2.3.6-ot. Nem sikerült. Most azt olvasom itt az 1.hsz-ben, hogy ez a készülék (a Samsung vagy a T?) úgymond "átugorja" az ICS-t és JB lesz majd. Ez jelenleg is érvényes? Root, stb. nélkül nincs más megoldás, mint várni a JB-t?

  • goom

    senior tag

    válasz nggabi #13803 üzenetére

    Baj? Közelébe sem akarok menni garancia-vesztésnek. Tehát sem root, sem főzelék, sem más efféle.
    Van ilyen is, hidd el.
    Elolvastam az 1.hsz-t itt is, ott is. Hivatkoztam is rá. Azért mertem csak kérdezni, mert változnak az idők (ilyen témákban meg pláne), és hátha van már újabb információ és/vagy megoldás (ami ott még nem szerepel esetleg). Ha megbántottalak vagy zavartalak a kérdésemmel, akkor bocsánatot kérek!

    Amúgy soha nagyobb baj és rossz dolog ne legyen az életemben, mint ICS-el "szenvedni"...

  • goom

    senior tag

    válasz nggabi #13807 üzenetére

    Köszönöm, hogy segíteni próbálsz. És örülök, hogy nem zavartalak - most sem szeretném, de egy-két dolog eszembe jutott...
    Tartok tőle, hogy a világból csak egy szeletet látsz. Az androidos világból, legalábbis. Mert egyébként aligha írnál ilyent, hogy "mindenki orosz JB-vel használja". Kedves Barátom, jó pár (nem libapásztor!) kollégám két-három asztalt használ a hétből a céges S2 és S3 telefonján! Ha mutatsz nekik egy launcher-t, akkor te az űrből jöttél. Appokat... egy-két tucat felett szerintük átlagember nem használ.
    És - szerintem - ők sem rossz vagy buta emberek. Más érdekli őket. Nem itt olvasgatnak, hanem esetleg fociért, autóért, a zumba-ért vagy a főzésért rajonganak.
    A fent említett "mindenki" csak itt, egy szakmai fórumon igaz. Az összes androidos pár százaléka lehet talán... És ha valaki idetéved "kívülről", lehet, hogy elkedvetlenedik, ha az első fogadtatás az első hsz-re mutatás, méghozzá azonnal. Szerintem nektek, profiknak ez is egy küldetésetek lehetne - nem?

    Köszönöm, hogy elmondhattam a véleményemet. Ha nagyon OFF voltam, elnézést kérek mindenkitől.

  • goom

    senior tag

    válasz Acef #13816 üzenetére

    Sziasztok, köszönöm mindenkinek a válaszokat.

    - Acef: nem, nem kaptam fel; sajnálom, ha így tűnt. És pont azért írtam le, mert ritka. Bár... beszéltem már olyanokkal, akik egy ideig "read-only" voltak egy-egy fórumon - aztán távoztak, mielőtt jobban belemélyedhettek volna (az említett okok miatt).
    - nggabi: igen, megkaptam a választ. Megköszöntem; köszönöm most is, hogy segítettél.
    - cr33p: hidd el, értem az 1.hsz. logikáját, és hogy miért küldenek oda szinte minden fórumon. Általában igényesen összeállított, részletes leírások fogadnak (mint itt is). De - mint említettem is - "onnan jöttem" - mert maradt bennem kérdés. Gondoltam, ez egy "fórum", annak minden sajátosságával. Ha hiba onnan idejönni és még pluszban kérdezni, akkor maga a fórum mint "intézmény" válik feleslegessé: minden téma egyetlen, első hsz-ből fog állni. :)

    Összességében tehát köszönöm mindenkinek. Nem mindenben értettünk egyet, és vitatkoztunk. Azt gondolom, hogy szerencsére emberi, kulturált módon tettük ezt, tehát volt értelme.

  • goom

    senior tag

    Sziasztok, segítséget kérek! Vajon mi lehet az oka, hogy a widget-ek órája nem megy? Többet is próbáltam, és egyik sem hajlandó: ott marad, ahol önmagát frissítette a telepítéskor - a gyári viszont megy (2.3.6). Az előfordult, hogy újraindítás után rendben volt - de csak kis ideig, és ismét megállt. Az állapotsori viszont teljesen rendben van.

Új hozzászólás Aktív témák