Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzsibu

    csendes tag

    válasz Garsza #17742 üzenetére

    Szia! Nekem pont ez volt a problémám........(visszaolvashatod a részleteket) Óránként akár 10% merülés piszkálás nélkül! Egy éjszaka 60% nyugalmi helyzetben.....stb. Én is próbáltam a 3 gombos indítást, talán egy picit segített, de inkább nem! Próbáltam kiszűrni a káros progikat, de nem tudtam megállapítani, hogy mik merítenek. Ami viszont bejött, az egyszerű de sok utómunkával járó, "gyári beállítások visszaállítása" mindent törölve.....ez bejött! Több óra múlva csökken 1-2%-ot az aksi. Nekem több mint 2 napot bír! (nem nyúzom állandóan, csak ha kell) Ha sokat használom, persze merül! Ne sajnáld az időt, ments és törölj, aztán ha újra jó, akkor kapcsolj ki minden automatikus frissítést, csak azt frissítsd ami nagyon kell! Ezt tanácsolom!
    Még egy apróság, vettem az "alin" képernyővédő fóliát, nem üveg, nem is nagyon vékony, olyan átlagos de a széle hajtott. Rátettem és szépen fekszik, szinte láthatatlan, és teljes felületen véd. Tökéletes megoldás 700Ft-ért. Ha valakit érdekel miféle, lefotózom szívesen. Tudom, hogy sok hitvány kapható! A fórumtársaknak köszönöm a segítséget! Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák